Logo Pracuj.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

kaes.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni nadzór i zarządzanie działalnością salonów sklepowych sieci własnej kaes. w podległym regionie
  • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych zgodnych z wyznaczonymi KPI’s
  • Proponowanie i wdrażanie działań mających na celu zwiększenie efektywności biznesowej podległych salonów sklepowych.
  • Aktywna i kreatywna współpraca z VM w zakresie strategii ekspozycji produktów.
  • Egzekwowanie przestrzegania procedur i standardów obowiązujących w sklepach kaes.
  • Analizowanie oraz raportowanie wyników sprzedaży.
  • Monitorowanie działań konkurencji do Kierownika Sieci Detalicznej.
  • Zarządzanie zespołem, w tym odpowiedzialność za rekrutację, rozwój i motywowanie pracowników.
  • Koordynacja otwarć nowych salonów.
  • Systematyczne wizyty w podległych salonach.
  • Komunikacja i współpraca z Centralą firmy.
  • Profesjonalne budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • Minimum 5 - letnie doświadczenie w sieci sprzedaży detalicznej (preferowana branża odzieżowa) w tym 3 lata na stanowisku RKS.
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych.
  • Doskonała znajomość metod i narzędzi sprzedaży bezpośredniej.
  • Wysoko rozwinięte kompetencje menadżerskie, przywódcze.
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu, zgodnie z powierzonymi kompetencjami.
  • Wysoka umiejętność organizacji pracy własnej i efektywnego działania pod presją czasu.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność współpracy i komunikowania się w grupie.
  • Zaawansowane znajomość obsługi pakietu MS Office (szczególnie MS Excel).
  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznej organizacji na samodzielnym stanowisku dającym możliwość realnego wpływu na rozwój firmy.
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia: płaca zasadnicza + system premiowania uzależniony od uzyskanych wyników.
  • Atrakcyjne rabaty pracownicze na zakup naszych towarów, opieka medyczna Medicover , Karta Edenred.
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop.
  • Wdrożenie na stanowisko oraz wsparcie w realizacji zadań przez doświadczony zespół pracowników.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Kaes polska firma, działająca na rynku odzieżowo - obuwniczym od 2008 roku. W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości produkty wiodących marek tj. 4F, Puma, Nike, Reebok, adidas, Asics, New Balance.

Bliskość

Nasze sklepy stacjonarne znajdują się już w ponad 80 miastach na terenie Polski, często są to mniejsze miejscowości, bo sami w takiej działamy. Każdy nasz kolejny sklep powstaje z myślą o tym, że chcemy być jeszcze bliżej Ciebie.

Firma to ludzie

Najsilniejszą stroną firmy są ludzie. Mając zespół doświadczonych osób, działających z pasją i zaangażowaniem, patrzymy w przyszłość z optymizmem. Lubimy pracować razem, by naszym klientom zaoferować wszystko, co najlepsze. Chcesz nas bliżej poznać i pracować w KS SPORT dzieli Cię tylko jedno kliknięcie - aplikuj.

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania, wraz z klauzulą dot. przetwarzania danych.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Regionalny Kierownik Sprzedaży, Wrocław