Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

kaes.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni nadzór i zarządzanie działalnością salonów sklepowych sieci własnej kaes. w podległym regionie

  • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych zgodnych z wyznaczonymi KPI’s

  • Proponowanie i wdrażanie działań mających na celu zwiększenie efektywności biznesowej podległych salonów sklepowych.

  • Aktywna i kreatywna współpraca z VM w zakresie strategii ekspozycji produktów.

  • Egzekwowanie przestrzegania procedur i standardów obowiązujących w sklepach kaes.

  • Analizowanie oraz raportowanie wyników sprzedaży.

  • Monitorowanie działań konkurencji do Kierownika Sieci Detalicznej.

  • Zarządzanie zespołem, w tym odpowiedzialność za rekrutację, rozwój i motywowanie pracowników.

  • Koordynacja otwarć nowych salonów.

  • Systematyczne wizyty w podległych salonach.

  • Komunikacja i współpraca z Centralą firmy.

  • Profesjonalne budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • Minimum 5 - letnie doświadczenie w sieci sprzedaży detalicznej (preferowana branża odzieżowa) w tym 3 lata na stanowisku RKS.

  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

  • Doskonała znajomość metod i narzędzi sprzedaży bezpośredniej.

  • Wysoko rozwinięte kompetencje menadżerskie, przywódcze.

  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu, zgodnie z powierzonymi kompetencjami.

  • Wysoka umiejętność organizacji pracy własnej i efektywnego działania pod presją czasu.

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

  • Umiejętność współpracy i komunikowania się w grupie.

  • Zaawansowane znajomość obsługi pakietu MS Office (szczególnie MS Excel).

  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznej organizacji na samodzielnym stanowisku dającym możliwość realnego wpływu na rozwój firmy.

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia: płaca zasadnicza + system premiowania uzależniony od uzyskanych wyników.

  • Atrakcyjne rabaty pracownicze na zakup naszych towarów, opieka medyczna Medicover , Karta Edenred.

  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop.

  • Wdrożenie na stanowisko oraz wsparcie w realizacji zadań przez doświadczony zespół pracowników.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

kaes.

Kaes polska firma, działająca na rynku odzieżowo - obuwniczym od 2008 roku. W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości produkty wiodących marek tj. 4F, Puma, Nike, Reebok, adidas, Asics, New Balance.

Bliskość

Nasze sklepy stacjonarne znajdują się już w ponad 80 miastach na terenie Polski, często są to mniejsze miejscowości, bo sami w takiej działamy. Każdy nasz kolejny sklep powstaje z myślą o tym, że chcemy być jeszcze bliżej Ciebie.

Firma to ludzie

Najsilniejszą stroną firmy są ludzie. Mając zespół doświadczonych osób, działających z pasją i zaangażowaniem, patrzymy w przyszłość z optymizmem. Lubimy pracować razem, by naszym klientom zaoferować wszystko, co najlepsze. Chcesz nas bliżej poznać i pracować w KS SPORT dzieli Cię tylko jedno kliknięcie - aplikuj.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania, wraz z klauzulą dot. przetwarzania danych.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.