Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny kierownik sprzedaży

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 04.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kim jesteśmy?

    Brookvent Polska Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem z kapitałem zagranicznym, z wieloletnim doświadczeniem, zajmującym się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań wentylacyjnych dla szerokiej grupy odbiorców. Obszar naszego działania poszerza się wraz z rozwojem firmy i obecnie zaczyna wykraczać poza Europę.

    W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    rejony: Dolny Śląsk, Małopolska/Górrny Śląsk
    Miejsce pracy: Wrocław

    Główne zadania i obowiązki kandydata:

    • poszukiwanie i pozyskiwanie klientów handlowych w celu doprowadzenia do zawarcia umowy handlowej,
    • prowadzenie aktywnego marketingu w celu pozyskiwania nowych klientów handlowych,
    • przedstawianie klientom warunków sprzedaży zgodnych z obowiązującą ofertą,
    • regularnego raportowania zgodnie z wytycznymi,
    • tworzenie i kontrola dokumentacji technicznej zgodnej z ofertą firmy,
    • organizacja spotkań i prezentacji dotyczących produktów i usług oferowanych przez Brookvent Polska sp. z o.o.

    Poszukujemy osób, które:

    • mają doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej min. 2 lata, preferowane w branży budowlanej lub HVAC,
    • łatwo nawiązują kontakty, są zmotywowane do osiągnia ponadprzeciętnych wyników,
    • odpowiedzialnie wywiązują się z powierzonych obowiązków,
    • posiadają duże zdolności analityczne i organizacyjne,
    • mają doświadczenie w pracy wymagającej umiejętności interpersonalne, nawiązywania relacji biznesowych, samodyscypliny,
    • sprawnie posługują się komputerem i pakietem Microsoft Office.

    Oferujemy:

    • współpracę w ramach umowy o pracę lub B2B,
    • konkurencyjne stałe wynagrodzenie,
    • premię uzależnioną od wyników sprzedaży,
    • stabilną pracę w zespołach profesjonalistów,
    • niezbędne narzędzia,
    • możliwości awansu i rozwoju w ramach międzynarodowej organizacji,
    • możliwość szkoleń branżowych.

    Zapraszamy do wysyłania CV wraz z wymaganiami finansowymi klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"