Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

PHP BAGIETKA SP. Z O.O.O firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Cukiernia-Piekarnia Bagietka funkcjonuje na rynku już od ponad 27 lat. Aktualnie posiada 65 sklepów w pięciu województwach i poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • kontrola prawidłowego funkcjonowania sklepów firmowych
  • dbanie o prawidłowe relacje z klientami przez zapewnienie wysokich standardów obsługi klienta
  • współtworzenie i realizacja planu sprzedaży
  • rekrutacja oraz kierowanie pracą podległych pracowników
  • zapewnienie dostępności, ciągłości sprzedaży i właściwej ekspozycji towarów
  • kontrola organizacji pracy w zakresie: przyjmowania, rozmieszczania, przechowywania do sprzedaży oraz sprzedaży towarów
  • kontrola przestrzegania porządku, czystości i estetyki pomieszczeń sklepów oraz przepisów sanitarno-higienicznych
  • planowanie i nadzorowanie lokalnych akcji promocyjnych
  • koordynacja działań związanych z otwarciem nowych punktów sprzedaży
  • wprowadzanie do sprzedaży i promocja nowych produktów
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w branży handlowej na stanowisku kierowniczym
  • doświadczenie i umiejętności w zarządzaniu personelem
  • znajomość zagadnień związanych ze sprzedażą detaliczną i zarządzaniem sklepami
  • kreatywność i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • rozwinięte kompetencje interpersonalne i zdolności organizacyjne
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • ciekawą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia do pracy: samochód, telefon i komputer

Czekamy na Twoją aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy