Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Amplifon Poland sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Teren pracy: zachodnio-pomorskie, lubuskie, dolnośląskie, wielkopolskie

  • Realizowanie strategii firmy i planów sprzedażowych w swoim regionie

  • Regularne wizyty w sklepach na podległym terenie mające na celu wsparcie, motywowanie i pomaganie pracownikom w osiąganiu zamierzonych celów

  • Monitorowanie rynku i konkurencji

  • Dbanie o płynność pracy sklepów – udział w rekrutacjach, zapewnienie zastępstw na czas nieobecności pracowników

  • Odpowiedzialność za prawidłową obsługę Klienta w podległych sklepach zgodnie z polityką firmy

  • Nadzorowanie realizacji budżetu, analiza bieżących wyników sprzedaży, praca na KPIs

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

  • Rozwój regionu zgodnie z założeniami firmy

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B

  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży, mile widziane w sieci sprzedaży detalicznej

  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem i siecią sklepów

  • Nastawienie na osiąganie celów i duża samodzielność

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

  • Umiejętność szybkiego reagowania na zmieniające się sytuacje

  • Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia, praca z arkuszami kalkulacyjnymi

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku i firmie, która jest światowym liderem w swojej branży

  • System premiowania związany z wynikami pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)

  • Przyjazną atmosferę w firmie

  • Program benefitów

Usłyszeli o nas w ponad 20 krajach na całym świecie.

Usłyszeli o nas w 49 miastach w Polsce.

Usłysz o nas i dowiedz się więcej o Grupie Amplifon.

Jesteśmy po to, aby zmienić postrzeganie niedosłuchu na całym świecie. Przyciągamy, rozwijamy i wspieramy najbardziej utalentowanych ludzi, takich jak Ty.

Przewiń do profilu firmy