Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

KRAMEL PARTNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedażowych i jakościowych zgodnie z polityką handlową firmy

  • nadzór nad pracą podległego zespołu i koordynacja działań w ramach akcji promocyjno-sprzedażowych

  • rekrutacja, szkolenie i ocena członków zespołu

  • dbanie o relacje z obecnymi klientami, kontrahentami oraz rozwijanie nowych możliwości biznesowych

  • raportowanie i analiza bieżących wyników pracy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży w branży FMCG i w zarządzaniu zespołem

  • znajomość rynku i chęć rozwoju zawodowego

  • umiejętności w zarządzeniu zespołem, delegowania zadań i weryfikacji ich wykonania

  • przedsiębiorczość, odpowiedzialność, proaktywność w działaniu

  • dyspozycyjność i prawo jazdy kategorii B

  • praktyczna znajomość obsługi komputera i pakietu Office

  • wysoki poziom kompetencji interpersonalnych oraz umiejętności budowania relacji

  • mile widziane wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • odpowiednie szkolenie i wdrożenie w stanowisko pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z systemem premiowym

  • stabilne zatrudnienie

  • samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia pracy

  • dostęp, na preferencyjnych warunkach, do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej

  • pracę z najlepszymi w branży

Benefity

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • karta Multisport

  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego

Kramel – jedna z największych polskich firm działających w branży FMCG, w obszarze vansellingowym i presellingowym, z ponad 30-letnim doświadczeniem.

Hurtownie i Magazyny w Warszawie i Piotrkowie Tryb. współpracują z kilkudziesięcioma wiodącymi producentami branży spożywczej, np. Lotte Wedel, Storck, Colian, Hortex, Mondelez, Mars, czy Nestle, zaopatrując sklepy w najpopularniejsze na rynku produkty.

Przewiń do profilu firmy