Logo Pracuj.pl

Regionalny Kierownik Utrzymania Ruchu

DHL ParcelO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie pracy Działu Utrzymania Ruchu w Międzynarodowym Centrum Logistycznym,
  • odpowiedzialność za stan techniczny obiektów budowlanych, infrastruktury i urządzeń,
  • planowanie i realizacja przeglądów i napraw bieżących,
  • monitorowanie stanu zaopatrzenia magazynu w części zamienne oraz dokumentacji technicznej urządzeń,
  • nawiązywanie kontaktu i utrzymywanie relacji z zewnętrznymi dostawcami,
  • zarządzanie kosztami utrzymania obiektu oraz tworzenie rezerw finansowych,
  • nadzorowanie pracy sortera – stanu technicznego, dokumentacji oraz kwestii informatycznych,
  • zarządzenie aspektami środowiskowymi obiektu,
  • udział w tworzeniu strategii automatyzacji procesów operacyjnych.

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w Dziale Utrzymania Ruchu lub pokrewnym,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • rozwinięte kompetencje menedżerskie: motywowanie i rozwijanie pracowników,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • posiadanie uprawnień: SEP „D” i „E” do 1 kV (Grupa1, Grupa2, Grupa3),
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość Excela na poziomie średniozaawansowanym.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • coroczną podwyżkę (uzależnioną od wyników finansowych firmy i indywidualnej oceny rocznej)
  • pakiet opieki medycznej i ubezpieczenie na życie za 2 zł
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • DHLowe szanse na rozwój:
  • w 2021 roku ok. 12 % Pracowników awansowało dzięki rekrutacjom wewnętrznym oraz w ramach ścieżek karier
  • posiadamy 24 autorskie szkolenia wewnętrzne oraz narzędzia wspierające Cię w planowaniu rozwoju
  • osoby z najwyższym potencjałem są włączane do programu rozwoju talentów
  • możesz uczyć się języka angielskiego na kursie online, dofinansowanym przez pracodawcę

Benefity

  • wczasy pod gruszą do 850 zł brutto
  • zniżki na przesyłki DHL
  • konkursy dla Pracowników
  • nagrody jubileuszowe
  • prezenty z okazji narodzin dziecka
  • stypendia dla dzieci
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • program poleceń
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatek świąteczny do 1400 zł brutto

Regionalny Kierownik Utrzymania Ruchu, Poznań