Oferta pracy

Regionalny Kierownik Wsparcia Aptek

GRUPA NEUCA

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe doradztwo i obsługa aptek,

  • wsparcie klientów w zakresie realizacji ustaleń wynikających ze współpracy,

  • doradztwo dotyczące optymalizacji rozwiązań handlowych i marketingowych,

  • realizacja celów sprzedażowych i odsprzedażowych,

  • prowadzenie szkoleń dla personelu apteki.

Nasze wymagania

  • bardzo wysoko rozwiniętych umiejętności menedżerskich, a zwłaszcza umiejętności stosowania coachingowego stylu zarządzania,

  • zdolności przywódczych, wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych,

  • determinacji, samodzielności i skuteczności w działaniu,

  • doświadczenia zawodowego w zakresie zarządzania zespołem sprzedażowym (punkty detaliczne),

  • motywowania, inspirowania i budowania zaangażowania,

  • umiejętności nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z klientami,

  • wysokiej orientacji na realizację celów,

  • umiejętności sprzedażowych, priorytetyzacji zadań oraz prowadzenia skutecznych negocjacji,

  • prawa jazdy kat. B i gotowości do pracy w terenie.

To oferujemy

  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę,

  • szkolenia rozwijające kwalifikacje zawodowe,

  • pakiet benefitów pozapłacowych,

  • narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop oraz tablet).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników