Ta oferta pracy jest nieaktualna od 170 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Zarządzania Projektami

  • Łódź, łódzkie
  • Kierownik
  • 2018-04-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IRIS Telecommunication Poland Sp. z o.o. spółka z Grupy Nokia, zajmująca się projektowaniem oraz budową światłowodowej infrastruktury telekomunikacyjnej, poszukuje:

    Miejsce pracy: Łódź

    Opis Stanowiska:

    Regionalny Kierownik Zarządzania Projektami odpowiedzialny jest za wdrożenie strategii zarządzania projektami, administrację i monitorowanie projektu pod kątem kosztów, jakości, planu, czasu oraz realizacji korzyści. Odpowiada za zapewnienie, że wszystkie projekty prowadzone są zgodnie z najlepszymi praktykami i wdrożonym standardem zarządzania projektami.

     Główne obowiązki:

    • Zapewnienie pomyślnej implementacji strategii, zadań, usług oraz celów w zakresie zarządzania projektami,
    • Ustanowienie wytycznych oraz standardów dla zarządzania programem i projektem,
    • Monitorowanie programowych raportów oraz wsparcie Dyrektora Operacyjnego w raportowaniu do kadry kierowniczej,
    • Dopasowywanie raportowania kluczowych wskaźników wydajności (KPI) do różnych grup odbiorców,
    • Aktualizacja i utrzymywanie Rejestru Ryzyk, Akcji, Decyzji oraz Problemów,
    • Monitorowanie sprawozdawczości finansowej projektu i programu przy jednoczesnym zapewnieniu stosowania korporacyjnych procesów finansowych,
    • Zapewnienie kontroli jakości zgodnie ze zdefiniowanym procesem zarządzania programem,
    • Koordynacja zamknięcia projektu i zapewnienie odnotowania dobrych praktyk oraz wyciągniętych wniosków (Lessons Learned)
    • Przygotowanie regularnego raportowania statusu na wszystkich poziomach działalności.

    Wymagania:

    • Udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami metodologii wytycznych PMP, Agile lub Prince2 (lub ich odpowiedniki) średnimi lub dużymi projektami,
    • Umiejętność tworzenia i utrzymywania planów projektowych oraz programowych, włączając w to ryzyka, akcje, problemy oraz zależności,
    • Doświadczenie w zarządzaniu finansami na poziomie projektu i programu,
    • Bardzo dobra znajomość MS Excel,
    • Mile widziana znajomość projektów współfinansowanych z EFS,
    • Mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie B2,
    • Prawo jazdy kat. B (min. 2 lata),
    • Przedsiębiorczość,
    • Komunikatywność,
    • Elastyczność i otwartość na zmiany,
    • Zdolność sprawnego realizowania wielu zadań, ustalania priorytetów oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe,
    • Pracę w zgranym, otwartym i kreatywnym zespole,
    • Realny i bezpośredni wpływ na rozwój firmy.