Oferta pracy

Regionalny Kierownik Zespołu Sprzedażowego

Goldman Recruitment

  • warmińsko-mazurskie

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
  • rekrutacja zdalna
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG posiadającej rozpoznawalne na całym świecie marki spożywcze, poszukujemy osoby na stanowisko Regionalnego Kierownika Zespołu Sprzedażowego. Wybrany kandydat odpowiedzialny będzie za koordynację pracy zespołu przedstawicieli handlowych dedykowanych do obsługi rynku tradycyjnego i nowoczesnego na terenie województw: pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego.
Regionalny Kierownik Zespołu SprzedażowegoNumer ref.: 193116/7760

Opis stanowiska:

  • koordynacja pracy zespołu przedstawicieli handlowych dla rynku tradycyjnego i nowoczesnego,
  • zarządzanie aktywnością poległych pracowników w ramach wyznaczonych priorytetów i zadań,
  • podnoszenie kompetencji oraz umiejętności u członków podległego zespołu,
  • uczestnictwo przy realizacji projektów strategicznych,
  • realizacja strategii firmy i planów sprzedażowych na podległym terenie,
  • budowanie, utrzymywanie oraz rozwijanie relacji z klientami i parterami biznesowymi,
  • raportowanie pracy własnej oraz podległego zespołu,
  • nadzór nad pracą serwisów merchandisingowych na rynku nowoczesnym,
  • realizacja założeń marketingowych firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem na rynku FMCG,
  • rozwinięte umiejętności sprzedażowe, analityczne oraz managerskie,
  • doświadczenie w pracy na rynku tradycyjnym, mile widziane doświadczenie na rynku nowoczesnym,
  • rozumienie wyzwań oraz specyfiki rynku FMCG,
  • znajomość lokalnych klientów oraz dystrybutorów na podległym terenie (m.in. województwo pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie),
  • umiejętność rozwijania kompetencji twardych i miękkich u członków podległego zespołu,
  • aktualne prawo jazdy kategorii B.

Oferta obejmuje:

  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej organizacji z branży FMCG,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy (zależny od osiąganych wyników),
  • służbowy samochód, laptop i telefon komórkowy,
  • pakiet benefitów obejmujący prywatną opiekę medyczną.

Ogłoszenie archiwalne