Oferta pracy

Regionalny Konsultant Językowy Cambridge University Press

Grupa PWN

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z instytucjami edukacyjnymi takimi jak uczelnie wyższe, szkoły językowe, społeczne i państwowe realizujące intensywny program nauczania języka angielskiego

  • doradztwo w zakresie wyboru podręczników i innych rozwiązań edukacyjnych znajdujących się w ofercie Cambridge University Press

  • udział w działaniach marketingowych mających na celu skuteczną promocję oferty na podległym terenie

  • pełną opiekę merytoryczną i aktywną pomoc w procesie wyboru i zamawiania materiałów

  • regularne odwiedzanie placówek edukacyjnych na terenie województw: łódzkiego, podlaskiego, lubelskiego oraz mazowieckiego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie filologiczne – anglistyka, NKJO)

  • znajomość języka angielskiego (udokumentowany poziom B2 lub wyższy)

  • minimum cztery lata doświadczenia w promocji publikacji edukacyjnych lub w nauczaniu języków obcych w szkole

  • doświadczenie w pracy ze szkołami językowymi, uczelniami wyższymi, rozumienie potrzeb i wymogów skutecznej współpracy w sektorze prywatnej edukacji

  • wysokie zdolności interpersonalne i organizacyjne

  • samodzielność w działaniu i silna orientacja na osiąganie wyników

  • podejmowanie inicjatywy, przedsiębiorczość, zaangażowanie

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników

  • potrzebne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy)

  • opiekę medyczną, a także możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • współpracę z inspirującym otoczeniem (eksperci, specjaliści) i regularne szkolenia

  • pracę w firmie o renomowanej pozycji rynkowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

  • bezpłatny dostęp do Ibuk Libra

  • dofinansowanie do okularów/soczewek kontaktowych

  • otwarte piątki – wewnętrzne szkolenia

  • dobra lokalizacja biura

  • dofinansowanie świąteczne

Grupa PWN

Grupa PWN, to ceniony na rynku wydawca, współpracujący z wybitnymi ekspertami świata nauki, medycyny czy dydaktyki. Naszym priorytetem jest wydawanie innowacyjnych publikacji z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Nasze treści to zarówno klasyczna książka, jak i całe spektrum cyfrowych rozwiązań edukacyjnych, dostępnych na każdym etapie kształcenia. Towarzyszymy naszemu odbiorcy przez cale życie – od przedszkola przez edukację szkolną i studia, aż po etap doskonalenia zawodowego – to nasza idea „Lifelong Learning”.

Chcemy, żeby każdy mógł korzystać z naszych publikacji w preferowanym formacie, na ulubionym nośniku, w dowolnym miejscu i czasie.

Przewiń do profilu firmy

Grupa PWN to między innymi:

  • Wydawnictwo Naukowe PWN - multiformatowe publikacje, którymi wspieramy 43 dziedziny naukowe.

  • PZWL Wydawnictwo Lekarskie - wiedza dla lekarzy, specjalistów, pracowników ochrony zdrowia.

  • Wydawnictwo Szkolne PWN - nowatorskie publikacje do języków obcych, wychowania przedszkolnego oraz dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Tak się u nas pracuje:

Grupa PWN, to organizacja, która łączy 70-letnią tradycję z nowoczesnością – nie zapomina, jak ważny jest człowiek - jego wartości i chęć ciągłego rozwoju. Daje więc naszym pracownikom możliwość realizacji swoich ambicji zawodowych i wzbogacania kompetencji w ciekawym środowisku, nastawionym na otwartość i uczenie się.

Dołącz do naszego zespołu i poznaj naszą moc – Moc Wiedzy!

PWN Wydawnictwo Szkolne jest częścią Grupy Wydawniczej PWN. Od początku swojego istnienia specjalizujemy się w wydawaniu podręczników przeznaczonych głównie do nauki języków obcych. Grupa PWN jest oficjalnym partnerem wydawnictwa Cambridge University Press w Polsce. W ramach współpracy oferta publikacji Cambridge University Press ELT jest dostępna w księgarniach językowych oraz w sieci księgarń PWN.