Regionalny Konsultant Językowy

Grupa PWN

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych Klientów;

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych i długofalowych relacji z nauczycielami i szkołami korzystającymi z oferty PWN;

  • Doradztwo w zakresie wyboru podręczników i innych rozwiązań edukacyjnych;

  • Wsparcie merytoryczne obecnych i przyszłych Klientów (nauczycieli i szkół);

  • Aktywny udział w działaniach marketingowych na podległym terenie;

  • Regularne wizyty w placówkach edukacyjnych;

  • Udział w konferencjach i eventach organizowanych przez Dział Marketingu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe pedagogiczne;

  • Znajomość języka obcego – angielski lub niemiecki, lub hiszpański, lub rosyjski na poziomie B2;

  • Minimum dwa lata doświadczenia w charakterze konsultanta edukacyjnego lub w nauczaniu w szkole;

  • Wysokie zdolności interpersonalne i organizacyjne;

  • Samodzielność w działaniu i silna orientacja na osiąganie wyników;

  • Podejmowanie inicjatywy, przedsiębiorczość, zaangażowanie;

  • Umiejętności negocjacyjne;

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Potrzebne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy);

  • Pakiet benefitów, m.in. dodatkowy urlop urodzinowy, dostęp do czytelni online, Otwarte Piątki - cykliczne webinary rozwojowe;

  • Współpracę z inspirującym otoczeniem (eksperci, specjaliści);

  • Pracę w firmie o renomowanej pozycji rynkowej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

  • bezpłatny dostęp do Ibuk Libra

  • dofinansowanie do okularów/soczewek kontaktowych

  • otwarte piątki – wewnętrzne szkolenia

  • dobra lokalizacja biura

  • dofinansowanie świąteczne

Grupa PWN to między innymi:

  • Wydawnictwo Naukowe PWN - multiformatowe publikacje, którymi wspieramy 43 dziedziny naukowe.

  • PZWL Wydawnictwo Lekarskie - wiedza dla lekarzy, specjalistów, pracowników ochrony zdrowia.

  • Wydawnictwo Szkolne PWN - nowatorskie publikacje do języków obcych, wychowania przedszkolnego oraz dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Tak się u nas pracuje:

Grupa PWN to organizacja, która łączy 70-letnią tradycję z nowoczesnością – nie zapomina, jak ważny jest człowiek - jego wartości i chęć ciągłego rozwoju. Daje więc naszym pracownikom możliwość realizacji swoich ambicji zawodowych i wzbogacania kompetencji w ciekawym środowisku, nastawionym na otwartość i uczenie się.

Dołącz do naszego zespołu i poznaj naszą moc – Moc Wiedzy!

Grupa PWN

Grupa PWN to ceniony na rynku wydawca, współpracujący z wybitnymi ekspertami świata nauki, medycyny czy dydaktyki. Naszym priorytetem jest wydawanie innowacyjnych publikacji z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Nasze treści to zarówno klasyczna książka, jak i całe spektrum cyfrowych rozwiązań edukacyjnych, dostępnych na każdym etapie kształcenia. Towarzyszymy naszemu odbiorcy przez cale życie – od przedszkola przez edukację szkolną i studia, aż po etap doskonalenia zawodowego – to nasza idea „Lifelong Learning”.

Chcemy, żeby każdy mógł korzystać z naszych publikacji w preferowanym formacie, na ulubionym nośniku, w dowolnym miejscu i czasie.

Przewiń do profilu firmy