Regionalny Konsultant Sprzedaży Marki Własnej – Przedstawiciel Handlowy

Farmacol S.A. O firmie

Rekrutacja zdalna

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Specjalista (Mid / Regular)
GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.

Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu - zostań współtwórcą
sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko

Podległy region: woj. dolnośląskie, woj. wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż i promocja produktów w wyznaczonym regionie
  • Dbałość o ekspozycję w miejscu sprzedaży
  • Rozwijanie dystrybucji
  • Podtrzymywanie i rozwój relacji z klientami
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Ustalanie szczegółów warunków współpracy i nadzorowanie jej przebiegu
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Dbałość o pozytywny wizerunek GKF w rynku

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie handlowe w rynku aptecznym lub fmcg (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w budowaniu marek lub produktów)
  • Doświadczenie w budowaniu trwałych relacji z Klientami
  • Umiejętność organizowania pracy własnej
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność
  • Inicjatywa i nastawienie na osiągnięcie sukcesu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku działającej w stabilnej branży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny zależny od osiąganych wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz benefity pozapłacowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy