Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Koordynator Aptek

Apteka SłonecznaO firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o jak najwyższą jakość obsługi pacjenta

  • zarządzanie i koordynowanie pracy kierowników oraz personelu aptek

  • nadzór nad wykonywaniem polityki sprzedażowej i zakupowej firmy

  • rekrutacja pracowników

  • odpowiedzialność za otwieranie nowych aptek

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne

  • doświadczenie na kierowniczym stanowisku w farmacji

  • wysoko rozwinięte umiejętności menedżerskie

  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne

  • umiejętność zarządzania zespołem

  • prawo jazdy kat.b

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o silnej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę

  • pełną wyzwań pracę w zgranym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • narzędzia do pracy – komputer oraz samochód służbowy (mercedes glc coupe)

Apteka Słoneczna

Apteka słoneczna to prężnie rozwijająca się polska sieć aptek. Jesteśmy obecni na rynku od 15 lat, w tym czasie otworzyliśmy ponad 200 aptek i zatrudniamy około 3000 farmaceutów. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość obsługi i pełne zadowolenie pacjenta.

Przewiń do profilu firmy