Ta oferta pracy jest nieaktualna od 109 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Koordynator ds. Dostawców Usług Medycznych

  • opolskie
  • Kierownik
  • 28.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

      top
      Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia Pacjentów. Są nas tysiące. Dołącz do nas!

      Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

      na teren województwa śląskiego

      Jeśli posiadasz:

      • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku ( sprzedaż, zakupy, negocjacje)
      • Gotowość do wyjazdów służbowych (w ramach odpowiedzialności regionalnej), prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
      • Dobrą obsługę komputera i pakietu MS Office (Excel, Word)
      • Doświadczenie w prowadzeniu skutecznych negocjacji handlowych z dostawcami usług potwierdzone sukcesami
      • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z partnerami biznesowymi oraz współpracownikami
      • Odwagę w podejmowaniu decyzji i wdrażaniu niestandardowych rozwiązań
      • Umiejętność pracy z nastawieniem na osiąganie celów i wyników
      • Umiejętność pracy pod presją czasu, pracy z wieloma zadaniami, wyznaczania priorytetów
      • Samodzielność, dobrą organizację pracy

      To szukamy Ciebie!

      Twoje zadania:

      • Budowanie sieci zewnętrznych dostawców usług medycznych
      • Odpowiedzialność za zakres i warunki współpracy z tymi dostawcami na obszarze przydzielonego regionu (województw)
      • Skuteczne pozyskiwanie nowych dostawców, jak również w utrzymanie dobrej współpracy z aktualnymi dostawcami
      • Dostarczanie informacji na temat zakresu współpracy z dostawcami, procesu obsługi pacjentów, a także nadzorowanie jakości obsługi pacjentów korzystających z dostawców
      • Analiza wyników jakościowych i audyt placówek oraz podejmowanie działań służących poprawie jakości
      • Współpraca z innymi działami Medicover
      • Współpraca z zespołem Dostawców Usług Medycznych w celu proponowania i wdrażania działań obniżających koszty, poprawiających efektywność operacyjną
      • Dokonywanie wdrożeń systemu informatycznego w placówkach współpracujących

      Oferujemy:

      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • Pracę home office
      • Samochód służbowy
      • Narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon)
      • Samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju w strukturach firmy
      • Możliwość pracy w ambitnym, doświadczonym  i zintegrowanym zespole
      • Bonus finansowy za polecenie znajomych do pracy w Medicover
      • Przyjazną atmosferę pracy - ponad 60% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 5 lat
      • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
      • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover
      • Pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dofinansowanie kart sportowych i kulturalnych;  dostęp do platformy zakupowej Medicover Benefits, grupowe ubezpieczenie NNW, możliwość zakupu  i uczestnictwa w programie dobrowolnego ubezpieczenia na życie oraz zniżki na usługi oferowane przez spółki Medicover.
      W aplikacji prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:
      Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez Medicover Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych.