Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Koordynator ds. Eksportu (Europa Wschodnia) - Export Area Sales Coordinator (Eaestern Europe)

DEDRA EXIM Sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów oraz budowanie strategii sprzedaży na rynkach Europy Wschodniej: Ukraina, Bułgaria, Mołdawia, Gruzja, Armenia, Kazachstan itd.

  • Pozyskiwanie nowych partnerów handlowych oraz kompleksowa obsługa stałych klientów na podległych rynkach

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie, preferowane wyższe

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość rynków Europy Wschodniej umożliwiającą realizacje strategii handlowej

  • Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego oraz angielskiego

  • Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem

  • Mobilność, gotowość do częstych podróży służbowych zagranicznych  oraz pracy w siedzibie firmy w Pruszkowie

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

  • Dodatkowy system premiowy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Współpracę w dynamicznym zespole zorientowanym na wynik

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku, karty Multisport)

  • Dobrą atmosferę w pracy.

O nas

Jesteśmy polską firmą założoną w 1991 roku o ugruntowanej pozycji na rynku, działającą w branży narzędziowej i elektronarzędziowej, zatrudniającą obecnie ponad 300 osób. Nasze produkty sprzedajemy w Polsce i w 13 krajach Europy.

O potencjale każdej firmy stanowią jej pracownicy, dlatego chcemy współpracować z ludźmi o optymistycznym podejściu do pracy, nastawionymi na inicjatywę w działaniu.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Regionalny Koordynator ds. Eksportu (Europa Wschodnia) - Export Area Sales Coordinator (Eaestern Europe).