Oferta pracy

Regionalny Koordynator ds. Performance Przemysłowego

Lafarge Cement S.A.O firmie

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Optymalizacja performance w zakresie kosztów, zasobów, procesów i kultury organizacyjnej w podległym regionie (Południe Polski),

  • Wsparcie w prowadzeniu projektów inwestycyjnych na terenie podległych zakładów produkcyjnych,

  • Tworzenie bezpiecznego środowisko pracy oraz dbanie o środowisko naturalne w ramach planów zrównoważonego rozwoju,

  • Tworzenie, analizowanie i rozliczenie wykonania budżetu, Progress Planów, planów inwestycyjnych krótko i długoterminowych (MTP) ,

  • Tworzenie bieżących i okresowych raportów, zestawień oraz analiza danych technicznych zakładów produkcyjnych,

  • Definiowanie oraz prezentowaniu rekomendacji mających na celu poprawę efektywności procesów technologicznych,

  • Cykliczna organizacja spotkań podsumowujących pracę zakładów w regionie,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn/ zarządzanie inżynierią produkcji),

  • Minimum 3 lata doświadczenia produkcji kruszyw naturalnych i łamanych oraz w prowadzeniu procesów inwestycyjnych w branży wydobywczej,

  • Mile widziana znajomość prawa Geologiczno-Górniczego oraz innych przepisów stosowanych w ruchu odkrywkowych zakładów górniczych wydobywających kopaliny z użyciem środków strzałowych,

  • Znajomość konstrukcji i budowy maszyn umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną oraz umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office (w szczególności Ms Excel),

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,

  • Prawo jazdy kategorii B i gotowość do częstych podróży służbowych,

  • Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, sumienność i dokładność, mobilność.

To oferujemy

  • Możliwość realizacji interdyscyplinarnych, międzynarodowych projektów i praca w dynamicznym środowisku

  • Rozwój wewnątrz naszej organizacji, także w obszarach odbiegających od Twojej dotychczasowej drogi zawodowej i możliwość udziału w rekrutacjach wewnętrznych

  • Umowa o pracę, opieka medyczna Medicover dla Ciebie i całej Twojej Rodziny

  • Katalog szkoleń oraz indywidualnie dopasowany plan rozwoju Twoich kompetencji

  • Serdeczną atmosferę pracy i koleżeńskie relacje w zespole, w którym cenimy i wspieramy samodzielność i inicjatywę

  • Pracę, dzięki której czujesz, że masz wpływ na świat - wdrażamy innowacyjne pomysły naszych pracowników

  • Niezbędne narzędzia pracy, dopasowane do potrzeb specyfiki Twojego stanowiska i pracę z najnowocześniejszymi technologami

  • Możliwość angażowania Się w działania wspierające społeczności lokalne i zmieniające Twoje najbliższe otoczenie

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych i nauki języka angielskiego,

  • Dofinansowanie wypoczynku - "Wczasy pod Gruszą"

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Lafarge Cement S.A.

jesteśmy obecni w 90krajach świata

mamy 2500 nowoczesnych zakładów

generujemy 32,6 mld CHF sprzedaży netto

nasz zespół to 115 000 osób na całym świecie

Przewiń do profilu firmy

Segment:

Kruszywa