Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny koordynator ds. rozwoju rynku

Aco sp. z o.o. sp. komandytowa

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami na podległym terenie: województwo zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie.

  • Sprzedaż produktów i realizację zamówień.

  • Udzielanie informacji o produktach firmy.

  • Przygotowywanie ofert handlowych.

  • Doradztwo techniczne.

  • Prowadzenie działań na rynku inwestycyjnym.

  • Profesjonalną obsługę Klientów.

  • Realizację polityki marketingowej.

  • Dokonywanie analizy rynku.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B (znajomość branży mile widziana).

  • Wykształcenia min. średnie (preferowane techniczne).

  • Gotowość do pracy mobilnej, prawo jazdy kat. B.

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

  • Sumienność i zaangażowanie w powierzone obowiązki.

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Umowę o współpracę (opartą na własnej działalności).

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze + premia miesięczna + premia kwartalna + premia roczna).

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop).

  • Możliwość rozwoju (szkolenia, praca z nowymi technologiami itp.).

  • Elastyczny czas pracy.

  • Kartę sportową

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Spotkania integracyjne

  • Czynny udział w wydarzeniach sportowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy producentem nowoczesnych systemów domofonowych. Wprowadzamy innowacyjne, niespotykane u innych producentów rozwiązania. Cały proces – od projektu, aż do zapakowania gotowego urządzenia odbywa się w naszej firmie, w Suchym Lesie.

Przewiń do profilu firmy