Regionalny Koordynator ds. Rozwoju Sieci Sprzedaży

T-MobileO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa na zastępstwo
  • Specjalista (Mid / Regular)
REGIONALNY KOORDYNATOR DS. ROZWOJU SIECI SPRZEDAŻY

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Obsługa, nadzór i monitoring zgłoszeń serwisowych spływających ze sklepów w Regionie Gdańsk. Nadzór nad regionem znajdującym się na powierzchni województw Pomorskim, Zachodnio-Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim, Warmińsko-Mazurskim
  • Cykliczne wizytacje techniczne w sklepach w regionie
  • Koordynowanie prac inwestycyjnych prowadzonych w regionie związanych z remontami, odświeżeniami oraz nowo otwieranymi sklepami.
  • Techniczne odbiory APS (Autoryzowanych Punktów Sprzedaży) na podstawie dostarczonych dokumentów.
  • Współpraca z dostawcami: firmą utrzymaniową, firmami budowlanymi oraz innymi związanymi z prowadzonymi pracami.

W realizacji zadań wykorzystasz:

  • Doświadczenie w nadzorowaniu procesu utrzymania nieruchomości w sieci detalicznej
  • Wykształcenie techniczne lub zarządzanie nieruchomościami
  • Dyspozycyjność, elastyczność, otwartość na nowe zadania
  • Język angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B

W zamian otrzymasz:

  • Umowa o pracę na zastępstwo z możliwością przedłużenia
  • Zadaniowy czas pracy
  • Dodatkowy dzień urlopu z okazji urodzin lub imienin
  • Bogaty pakiet benefitów, który urozmaici Twój wolny czas
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Samochód służbowy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy