Ta oferta pracy jest nieaktualna od 152 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Koordynator ds. Sprzedaży

  • dolnośląskie
  • Kierownik
  • 2017-11-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dynamicznie rozwijająca się firma branży odzieżowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

    REGIONALNY KOORDYNATOR DS. SPRZEDAŻY
    Region: dolnośląskie

    Zakres obowiązków:

    • realizacja polityki sprzedaży w nadzorowanej grupie sklepów;
    • stawianie celów sprzedażowych podległym zespołom i kontrola ich realizacji;
    • wdrażanie standardów obsługi klienta oraz ekspozycji towarów zgodnie ze standardami firmy;
    • rozwój i doskonalenie kompetencji pracowników: sprzedawców i kierowników sklepów;
    • kontrola kosztów w podległych sklepach;
    • raportowanie do centrali.

    Wymagania:

    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym lub regionem w sieci detalicznej;
    • umiejętność analizy danych sprzedażowych i podejmowania działań operacyjnych;
    • dobra organizacja pracy własnej i podległych zespołów;
    • umiejętności trenerskie w zakresie technik sprzedaży;
    • gotowość do pracy w terenie;
    • gotowość do założenia działalności gospodarczej;
    • znajomość branży odzieżowej będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie działającej firmie;
    • samodzielność w działaniu w zgodzie z obowiązującą strategią firmy;
    • możliwości rozwoju zawodowego i profesjonalny system szkoleń;
    • pracę w młodym i zmotywowanym zespole, skoncentrowanym na osiąganie sukcesów.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.)"

    Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej