Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Koordynator ds. Sprzedaży

Murexin Polska Sp. z o.o. O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Firma Murexin sp. z o.o. należy do austriackiego koncernu Schmid Industrie Holding, czołowego europejskiego producenta najwyższej jakości chemii budowlanej. Oferujemy kompletne rozwiązania chemii budowlanej związane z techniką klejenia wszelkiego rodzaju pokryć podłogowych oraz płytek i kamienia. Jesteśmy rozwijającą się firmą, do której zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą wspólnie z nami budować sukces organizacji oraz realizować w niej własne ambicje zawodowe.

W związku z dalszym rozwojem obecnie do naszego Zespołu poszukujemy:

Miejsce pracy: śląskie, opolskie

Numer ref.: Numer referencyjny: RKS/1/2021

Opis stanowiska – w naszej firmie będziesz:

  • realizował politykę handlową i promocyjną firmy – sprzedaż produktów,
  • nawiązywał i podtrzymywał kontakty z klientami – dystrybutorami, wykonawcami i inwestorami
  • obsługiwał istniejących klientów w powierzonym regionie pracy,
  • wyszukiwał i pozyskiwał inwestycje,
  • prowadził doradztwo w zakresie produktów i wymogów technicznych.

Czego oczekujemy:

  • minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • praktycznej znajomości branży budowlanej, mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów do klejenia wykładzin obiektowych lub podłóg drewnianych,
  • praktycznej znajomości obsługi rynku inwestycyjnego – ze wskazaniem na wykonawców, inwestorów, kierowników budów oraz innych decydentów procesu budowlanego,
  • znajomości nowoczesnych technologii budowlanych,
  • znajomości topografii regionu,
  • sukcesów w budowaniu sieci dystrybucji,
  • nastawienia na wynik i realizację celów,
  • wysokiej samodyscypliny i odpowiedzialności,
  • umiejętności i chęci pracy w zespole,
  • umiejętności prowadzenia prezentacji,
  • obsługi komputera i MS Office,
  • dyspozycyjności,
  • czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i prestiżowej firmie,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • samochód służbowy,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania.

Dokumenty aplikacyjne opatrzone klauzulą o Ochronie Danych Osobowych wraz ze wskazaniem numeru referencyjnego - prosimy przesyłać do dnia 31.01.2021 klikając na przycisk Aplikuj teraz.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne