Ta oferta pracy jest nieaktualna od 235 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Koordynator ds. Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 29.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dowiedz się więcej o jednej z największych
    grup ubezpieczeniowych w Europie

    Aviva należy do liderów rynku ubezpieczeń w Europie,
    działa też w Azji i w Kanadzie. Dla 33 milionów klientów
    w 16 krajach pracuje blisko 30 tys. pracowników.
    Aviva docenia ludzi za to kim są i za wkład, który wnoszą.
    Dołącz do naszego zespołu!

    Regionalny Koordynator
    ds. Sprzedaży Ubezpieczeń
    Grupowych

    Najważniejsze zadania Koordynatora to:

    • odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży ubezpieczeń grupowych
      w zakresie nowego biznesu i prowadzenia efektywnej polityki rozwoju istniejącego
      portfela polis
    • wsparcie Agentów w procesie sprzedaży ubezpieczeń grupowych
    • szkolenie, motywowanie Agentów ze współpracujących struktur sprzedaży
    • monitorowanie parametrów jakościowych
    • wsparcie Agentów w procesie przygotowywania ofert
    • budowanie i wdrażanie do pracy zespołów sprzedażowych
    • rozwój współpracy z nowymi kanałami dystrybucji

    Koordynatorowi oferujemy:

    • motywacyjny system wynagradzania
    • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego
    • profesjonalny system szkoleń menedżerskich
    • wsparcie na każdym etapie wdrożenia do zawodu

    Idealnego Kandydata na Koordynatora cechuje:

    • doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń
    • dobra znajomość rynku ubezpieczeń grupowych
    • umiejętność prowadzenia szkoleń
    • inicjatywa w działaniu, aktywność, ambicja
    top
    „Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby spółka Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA z w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4b oraz podmioty powiązane z wymienioną Spółką w rozumieniu przepisów o rachunkowości przetwarzały moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach, w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”