Regionalny Koordynator ds. Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-12-29
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 2018-01-28)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Dowiedz się więcej o jednej z największych
grup ubezpieczeniowych w Europie

Aviva należy do liderów rynku ubezpieczeń w Europie,
działa też w Azji i w Kanadzie. Dla 33 milionów klientów
w 16 krajach pracuje blisko 30 tys. pracowników.
Aviva docenia ludzi za to kim są i za wkład, który wnoszą.
Dołącz do naszego zespołu!

Regionalny Koordynator
ds. Sprzedaży Ubezpieczeń
Grupowych

Najważniejsze zadania Koordynatora to:

  • odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży ubezpieczeń grupowych
    w zakresie nowego biznesu i prowadzenia efektywnej polityki rozwoju istniejącego
    portfela polis
  • wsparcie Agentów w procesie sprzedaży ubezpieczeń grupowych
  • szkolenie, motywowanie Agentów ze współpracujących struktur sprzedaży
  • monitorowanie parametrów jakościowych
  • wsparcie Agentów w procesie przygotowywania ofert
  • budowanie i wdrażanie do pracy zespołów sprzedażowych
  • rozwój współpracy z nowymi kanałami dystrybucji

Koordynatorowi oferujemy:

  • motywacyjny system wynagradzania
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • profesjonalny system szkoleń menedżerskich
  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia do zawodu

Idealnego Kandydata na Koordynatora cechuje:

  • doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń
  • dobra znajomość rynku ubezpieczeń grupowych
  • umiejętność prowadzenia szkoleń
  • inicjatywa w działaniu, aktywność, ambicja
top
„Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby spółka Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA z w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4b oraz podmioty powiązane z wymienioną Spółką w rozumieniu przepisów o rachunkowości przetwarzały moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach, w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”