Oferta pracy

Regionalny Koordynator ds. Sprzedaży

Cerrad Sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na określonym terenie,

  • utrzymywanie i rozwijanie relacji z naszymi obecnymi partnerami handlowymi,

  • monitorowanie rynku, przygotowywanie analiz i raportów sprzedażowych,

  • realizacja planów sprzedażowych,

  • obsługa rynków DIY (markety): przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji handlowych oraz realizacją uzgodnień zawartych w umowach.

Podział czasu pracy
80%

praca w terenie

20%

praca zdalna

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży ceramicznej lub chemii budowlanej),

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • gotowość do pracy w terenie,

  • swoboda handlowa i znajomość tajników negocjacji,

  • samodzielność, dynamiczność, zaangażowanie oraz komunikatywność.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • ciekawą i dynamiczną pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód, komputer, telefon),

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i zaangażowania.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Firma CERRAD Sp. z o. o.

Producent płytek klinkierowych i gresowych

CERRAD zajmuje jedno z czołowych miejsc w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm produkcyjnych w Europie. Tworzymy wyjątkowe płytki gresowe i klinkierowe, odpowiadające najwyższym standardom – zarówno pod względem wzornictwa jak i jakości. Profesjonalizm, innowacyjność, projekty pełne świeżego spojrzenia na nowoczesny design – to podstawowe filary działalności CERRAD. Pozwalają nam tworzyć produkty idealnie wpisujące się w nowoczesne trendy.  Nasz sukces jest konsekwencją sprawnego zarządzania, innowacyjności, wysokiej jakości produktu i zaangażowania ludzi.

Przewiń do profilu firmy