Oferta pracy

Regionalny Koordynator ds. Sprzedaży

Grupa OLX sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Serwis OTOMOTO działa od przeszło 10 lat będąc liderem na rynku ogłoszeń motoryzacyjnych w Polsce. Od początku działalności przyświecał nam jasny cel – zadowolenie klienta. Nasz zespół to ludzie, którzy z pasją tworzą rozwiązania, pomagające naszym Klientom kupować i sprzedawać pojazdy. Priorytetem jest dla nas wzajemne zaufanie, nad czym każdego dnia pracuje zespół OTOMOTO.

Poszukujemy obecnie osoby, która dołączy do naszego zespołu jako:

Która:

  • zna branżę motoryzacyjną (doświadczenie w branży ubezpieczeniowej lub kredytowej również mile widziane)
  • ma doświadczenie i potrafi zarządzać zespołem (cele, motywowanie itp)
  • jest w stanie wykazać się dotychczasowymi osiągnięciami sprzedażowymi
  • posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz prezentacji

 W Twoim zakresie obowiązków znajdować się będą następujące zadania:

  • coaching i rozwój handlowców w podległym regionie (w tym momencie 5-osobowy zespół)
  • wsparcie handlowców w realizacji planów sprzedażowych
  • opieka nad największymi klientami serwisu Otomoto
  • rozwój podległych regionów i klientów (odbywanie podróży służbowych we wskazanych województwach)
  • reprezentowanie firmy na spotkaniach branżowych

Z naszej strony oferujemy:

  • narzędzia w postaci: telefonu, samochodu, notebooka, karty paliwowej
  • pracę w największym serwisie ogłoszeń motoryzacyjnych w Polsce
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • bogaty pakiet benefitów

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy