Ta oferta pracy jest nieaktualna od 48 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Koordynator ds. Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PizzaPortal.pl to dynamicznie rozwijająca się firma z branży e-commerce, będąca jednym z liderów w zamawianiu jedzenia przez internet.
    Działamy w niezwykle interesującym obszarze łączącym nowe technologie z usprawnieniem codziennego życia naszych Klientów.
    Dołącz do najlepszego zespołu! Codziennie czerpiemy z doświadczeń naszych inwestorów: AmRest - wiodącego operatora restauracji w Europie, z takimi brandami jak: Pizza Hut, Starbucks, Burger King, KFC oraz grupy Delivery Hero - największej na świecie firmy dostarczającej usługi zamawiania jedzenia online.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania, jakie na Ciebie czekają to m.in.:

    • Pozyskiwanie i budowanie relacji z Partnerami spółki
    • Negocjacje warunków współpracy
    • Dbanie o formalno-prawne aspekty współpracy
    • Edukacja Partnerów w zakresie modelu działania PizzaPortal
    • Realizacja działań trade-marketingowych i promocyjnych w podległych lokalizacjach
    • Współpraca z centralą w zakresie tworzeniu lokalnych analiz geomarketingowych
    • Dbanie o wyznaczone KPI

    jak również

    • Aktywne poszukiwanie nowych restauracji celem wzbogacenia oferty PizzaPortal
    • Zdobywanie nowych kontraktów, zwiększanie wyboru restauracji dla Klientów
    • Udzielanie informacji na temat oferowanych produktów
    • Negocjowanie warunków współpracy z restauracjami
    • Dbanie o pozytywne relacje ze współpracującymi restauracjami i budowanie dobrego wizerunku marki
    • Kompleksowa obsługa restauracji w zakresie kontraktu

    Potrzebujemy od Ciebie:

    • Warunek konieczny: dyspozycyjności do pracy poza miejscem zamieszkania 3-5 dni w tygodniu
    • Gotowości do wyjazdów na terenie Polski
    • Wykształcenia minimum średnie
    • Mile widziane doświadczenie przy otwieraniu obiektów handlowych
    • Umiejętności nawiązania dobrego kontaktu i relacji z Partnerami Biznesowymi
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie dobrym
    • Doświadczenia w negocjacjach na poziomie właścicieli firm lub zarządu
    • Umiejętności dzielenia się własną wiedzą i doświadczeniem
    • Umiejętności budowania i utrzymywania długoterminowych relacji
    • Przebojowości
    • Zdolności do analitycznego myślenia
    • Odpowiedzialności i zaangażowania
    • prawa jazdy kat. B

    Co możemy Ci zaoferować?:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie, nastawionej na sukces
    • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt (własna działalność) lub umowy zlecenie
    • Narzędzia pracy w postaci: laptopa, telefonu komórkowego, auta służbowego
    • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia podstawowego i prowizji
    • Możliwość zdobycia rozległego doświadczenia na rynku
    • Przejrzystą ścieżkę kariery zawodowej
    • Stały program szkoleniowy podnoszący kwalifikacje zawodowe
    • Ciągłe wsparcie i opiekę merytoryczną w trakcie pracy,
    • Pakiet licznych benefitów w postaci: prywatnej opieki medycznej, karty Multisport, biletów do kina, teatru czy też voucherów do wybranych sklepów, dostawę świeżych owoców w wybrany dzień tygodnia, niezliczony wybór herbat i ziół, oraz kody rabatowe do wykorzystania u nas na PizzaPortal.

    Zapraszamy! PizzaPortal.pl czeka na Ciebie!

    Zapraszamy! Nie zwlekaj, prześlij nam swoją aplikację w postaci CV oraz Listu Motywacyjnego.

    Prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).