Oferta pracy

Regionalny Koordynator ds. ubezpieczeń zdrowotnych

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż oraz dbałość o wynik sprzedaży ubezpieczeń zdrowotnych,

  • Współpraca z pośrednikami - budowanie relacji, monitorowanie wyników, szkolenia, motywowanie,

  • Analiza rynku ubezpieczeń zdrowotnych oraz usług medycznych pod kątem możliwości rozwoju produktu/ów,

  • Rozwój i monitorowanie portfela ubezpieczeń zdrowotnych,

  • Tworzenie ofert grupowych ubezpieczeń zdrowotnych,

  • Opieka nad klientami korporacyjnymi, negocjowanie warunków zdrowotnych umów grupowych, prowadzenie analiz szkodowości.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ubezpieczenia, finanse, medycyna, zarządzanie),

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży B2B i B2C w zakresie usług medycznych, ubezpieczeń osobowych i/lub życiowych,

  • Zdolności interpersonalne przekładające się budowanie długotrwałych relacji z klientami biznesowymi,

  • Skutecznie w realizowaniu celów biznesowych,

  • Umiejętność efektywnego organizowania pracy,

  • Dynamiczne działanie i przedsiębiorczość.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, należącej do jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych,

  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennych kompetencji,

  • Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze.