Ta oferta pracy jest nieaktualna od 48 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Koordynator Handlowy

  • Gdańsk, Sopot, Gdynia, pomorskie
  • Kierownik
  • 27.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Caldo - Wentylacja Systemy Wentylacyjne i Klimatyzacyjne Sp. z o.o. zajmująca się dystrybucją materiałów dla wentylacji i klimatyzacji poszukuje kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot

    Zadania:

    • Realizacja celów sprzedażowych oraz zarządzanie zespołem handlowym.
    • Budowanie trwałych relacji z klientami i handlowcami.
    • Rozwiązywanie technicznych kwestii klientów i handlowców.
    • Wsparcie techniczne Działu Sprzedaży w realizacji jego celów.
    • Aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy.
    • Pozyskiwanie nowych klientów i kontraktów.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.
    • Znajomość asortymentu oraz zagadnień związanych z klimatyzacją i wentylacją.
    • Znajomość rynku i branży HVAC.
    • Zmysł techniczny.
    • Łatwość nawiązywania kontaktów.
    • Dokładność i sumienność.
    • Pozytywne nastawienie.
    • Prawo jazdy kat. B.
    • Umiejętność organizacji własnej pracy i chęć rozwoju.

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz firmy.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę oraz pakiet socjalny (Multisport, ubezpieczenie grupowe).
    • Dobrą atmosferę wewnątrz zgranego zespołu.
    • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
    • Niezbędne dla wykonywanej pracy narzędzia (samochód, komputer, telefon).
    Spróbuj, a nie pożałujesz!
    Może czekamy właśnie na Ciebie?