Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Koordynator Hoteli Rozproszonych

ARCHE S.A.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

Jako koordynator regionalny będziesz odpowiadać za pozyskiwanie nieruchomości do dzierżawy lub zakupu, oględziny, negocjacje warunków umów oraz ich przygotowanie. W drugim etapie działalności projektu będziesz nadzorować techniczny stan obiektów noclegowych, dbałość o serwis techniczny, pracę serwisów sprzątających. Jeśli znasz swoją okolicę, potrafisz rozmawiać z ludźmi - to zajęcie dla Ciebie! Będziesz pracować przy najciekawszym przedsięwzięciu turystycznym w Polsce.

Nasze wymagania

  • Umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji w swojej okolicy

  • Umiejętność wyszukiwania ciekawych miejsc

  • Prawo jazdy oraz samochód (koszty do rozliczenia)

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Świetna organizacja pracy

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • W początkowym okresie: współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą lub zlecenie, po okresie początkowym możliwa zmiana formy.

  • Wzory dokumentów

  • Wsparcie merytoryczne

  • Możliwość udziału w zyskach generowanych przez obiekty w regionie

  • Pracę w renomowanej firmie

ARCHE S.A.

Grupa Arche jest właścicielem prężnie rozwijającej się sieci hoteli. Kolekcja to rewitalizowane hotele historyczne oraz hotele miejskie. Każdy z nich ma swoją historię, swój niepowtarzalny styl.

Przewiń do profilu firmy

REGIONY:

Śląsk, Dolny Śląsk, Małopolskie, Podkarpackie, Pomorskie, Zachodniopomorskie, Lubuskie