Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Koordynator Inwestycji LNG

  • śląskie
  • Specjalista
  • 04.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NOVATEK POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie jest częścią rosyjskiego koncernu Novatek PAO,
    jednego z największych producentów gazu ziemnego na świecie.

    Aktualnie do naszej struktury poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Region: Polska południowo-zachodnia
    GŁÓWNE ZADANIA:
    • poszukiwanie nowych obszarów i przedsiębiorstw do gazyfikacji;
    • zbieranie danych do oceny opłacalności inwestycji;
    • prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych z klientami oraz zarządami gmin;
    • doradztwo techniczno–handlowe;
    • rozwój sprzedaży w powierzonym regionie;
    • monitorowanie rynku, w tym działań konkurencji;
    • badanie możliwości pozyskania funduszy (w tym dotacji) na rozwój zastosowań LNG;
    • współpracę z pozostałymi działami firmy oraz z partnerami handlowymi;
    • planowanie strategii gazyfikacji dla regionu i raportowanie wyników pracy.
    WYMAGANIA:
    • wykształcenie minimum średnie, mile widziane techniczne;
    • co najmniej 2-letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej;
    • doświadczenie w branży energetycznej lub technicznej będzie dodatkowym atutem;
    • umiejętność zarządzania projektami;
    • łatwość nawiązywania kontaktów, kreatywność, umiejętności negocjacyjne;
    • dobra organizacja czasu pracy;
    • dyspozycyjność i gotowość do pracy mobilnej;
    • czynne prawo jazdy kat. B;
    • znajomość obsługi komputera i środowiska MS Office;
    • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
    OFERUJEMY:
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • umowę o pracę na pełny etat w elastycznym systemie czasu pracy;
    • samochód, laptop i telefon służbowy;
    • szeroki pakiet benefitów, m. in. karta lunchowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, wczasy pod gruszą oraz inne świadczenia socjalne.

    Jeżeli jesteś osobą operatywną, zorganizowaną i dysponujesz odpowiednim doświadczeniem kliknij Aplikuj.

    Prosimy o przesyłanie dokumentów w języku polskim

    Administratorem danych jest Novatek Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.