Ta oferta pracy jest nieaktualna od 72 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Koordynator Projektu

  • Koszalin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 12.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ECDF S.A. to firma realizująca projekty we współpracy z instytucjami finansowymi. Naszą główną misją jest pomoc firmom z sektora MSP w realizacji ich potrzeb finansowych. Udzielamy pożyczek pochodzących przede wszystkim ze środków publicznych, a nasze oddziały mieszczą się na terenie całego kraju. Zatrudniamy profesjonalistów, którzy tworzą zgrane i trwałe zespoły. Zapraszamy do współpracy każdego, kto lubi ciekawe przedsięwzięcia i nie boi się wyzwań, do aplikowania na stanowisko:

    Miejsce pracy: Koszalin

    Zakres obowiązków:

    Koordynacja projektów realizowanych przez Fundusz Pożyczkowy ECDF oraz prowadzenie biura terenowego Funduszu Pożyczkowego ECDF, w tym w szczególności:

    • Aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów na rzecz Funduszu Pożyczkowego ECDF,
    • Informowanie Klientów o zasadach ubiegania się o wsparcie i prezentowanie oferty Funduszu Pożyczkowego ECDF,
    • Przedstawianie wzorów dokumentów oraz pomoc w ich wypełnieniu,
    • Aktywne poszukiwanie Partnerów dla Projektu,
    • Szkolenie Partnerów w zakresie oferty Funduszu Pożyczkowego ECDF,
    • Praca z Klientem/Partnerem przez cały proces pozyskiwania i rozliczenia finansowania,
    • Przygotowanie i przeprowadzanie kontroli projektów,
    • Utrzymywanie relacji i dobrej komunikacji z Instytucjami nadzorującymi realizację Projektu,
    • Współpracę z terenowymi punktami kontaktowymi oraz Instytucjami Partnerskimi,
    • Prowadzenie działań promocyjnych, doradztwa oraz szkoleń w ramach realizowanego projektu.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w realizacji projektów finansowanych ze środków publicznych lub w zakresie sprzedaży produktów finansowych,
    • Wysoka kultura osobista,
    • Umiejętność organizacji pracy w zakresie prowadzenia kilku działań jednocześnie,
    • Umiejętność obsługi pakietu MS Office: Word, Excel,
    • Terminowość, samodzielność, sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań,
    • Dobra organizacja pracy i nastawienie na realizację celów,
    • Czynne prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    Wybranym kandydatom zaoferujemy: wszystkie niezbędne narzędzia pracy, możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej, eksperckiej organizacji będącej liderem na rynku oraz atrakcyjne i motywujące warunki zatrudnienia.

    Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV)
    z podaniem nazwy stanowiska za pomocą przycisku Aplikuj

    Oferta powinna zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

    Informujemy, że nadesłanych aplikacji nie zwracamy. Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ECDF S.A., ul. Kobylińska 3, 61-424 Poznań. W sprawach związanych z ochroną danych osobowych możesz skontaktować się z ustanowionym w ECDF S.A. Inspektorem Ochrony Danych pod adresem [email protected]

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia) przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek, zainteresowania) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celach udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz - w przypadku wyrażenia na to zgody - dalszych procesach rekrutacyjnych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż przez czas trwania procesu rekrutacji.

    W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych również w dalszych procesach rekrutacyjnych, dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez okres do czasu cofnięcia zgody, nie dłużej niż 2 lata od momentu zakończenia ostatniej rekrutacji.

    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.