Oferta pracy

Regionalny Koordynator Serwisu

ECOL-UNICON Sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie prac firm podwykonawczych oraz innych Pracowników Działu Serwisu przy pracach montażowych, serwisowych gwarancyjnych oraz pozagwarancyjnych

  • terminowa realizacja zleceń zgodnie z przekazaną dokumentacją techniczną oraz warunkami umownymi

  • optymalizacja procesów serwisowych

  • utrzymanie pozytywnych relacji z Klientem

  • przygotowywanie wycen projektów inwestycyjnych

  • optymalne wykorzystanie zasobów w realizowanych procesach

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane wykształcenie budowlane lub inżynieria sanitarna)

  • doświadczenie w obsłudze serwisu

  • znajomość procesu budowlanego oraz umiejętność czytania rysunku technicznego

  • orientacja na cel i samodzielność

  • umiejętności negocjacyjne oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych

  • znajomość MS Office

Mile widziane

  • uprawnienia budowlane do realizacji samodzielnych funkcji w budownictwie w branży sanitarnej lub konstrukcyjnej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • duże możliwości rozwoju zawodowego

  • samochód służbowy oraz benefity pracownicze (opieka medyczna, karty sportowe, ZFŚS, ubezpieczenie grupowe)

  • dołączenie do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, która działa na rzecz ochrony środowiska

  • szkolenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie