Administratorem danych kandydatów do pracy jest Blue Ocean sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Poprawnej 61J, 03-798 Warszawa. Przetwarzamy Twoje dane dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji, podstawę przetwarzania stanowią działania zmierzające do zawarcia umowy, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO). Dane są przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji. Dodatkowo możesz wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych w procesach rekrutacji prowadzonych w przyszłości. Podstawę przetwarzania stanowi Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. Twoja zgoda może być w każdym czasie odwołana. Dane będą przetwarzane do czasu wycofania przez Ciebie zgody. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez naszych pracowników oraz zewnętrznych dostawców usług (m.in. portale ogłoszeń o pracę). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W kwestiach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz się z nami kontaktować drogą korespondencyjną lub pocztą elektroniczną na adres [email protected]
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
BLUE OCEAN sp. z o.o.

Regionalny Koordynator Sprzedaży – artykuły dla dzieci

BLUE OCEAN sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ważna jeszcze 18 dni
    do: 25 mar 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Regularne odwiedzanie Klientów na terenie wskazanych województw (mazowieckie, lubelskie, podlaskie, warmińsko - mazurskie) i budowanie relacji,

  • Realizacja procesu zamówień,

  • Prezentacja oferty produktowej, wprowadzanych nowości oraz działania promocyjne,

  • Prowadzenie prezentacji asortymentowych,

  • Szkolenie personelu obsługiwanych Klientów,

  • Pozyskiwanie nowej bazy Klientów,

  • Raportowanie wyników pracy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w budowaniu długoterminowych relacji z Klientami,

  • Duża samodzielność i kreatywność,

  • Zaangażowanie w działanie,

  • Umiejętność efektywnego planowania pracy,

  • Dobra organizacja czasu.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży z artykułami dziecięcymi.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z ciekawymi produktami,

  • Dużą samodzielność w realizacji powierzonych działań,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Miłą atmosferę w młodym zespole.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Firma Blue Ocean sp. z o. o. jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę wysokiej jakości marek artykułów dziecięcych.

W asortymencie można znaleźć marki takie jak 3 Sprouts, Aleva Naturals, Baby Banana, Babymel, BRIO, Candylab, Done by Deer, ergoPouch, Fommi, Flapjack, For Little Fingers, Juddlies, Kids Concept, Little Bird Told Me, Larktale, Lulujo, Mombella, OXO TOT, Petit Collage, Smily Mia, Storksak, Tum Tum, Yookidoo, Zoocchini.

Przewiń do profilu firmy

co to?