Logo Pracuj.pl

Regionalny Koordynator Sprzedaży – artykuły dla dzieci

BLUE OCEAN sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Regularne odwiedzanie Klientów na terenie wskazanych województw (mazowieckie, lubelskie, podlaskie, warmińsko - mazurskie) i budowanie relacji,
  • Realizacja procesu zamówień,
  • Prezentacja oferty produktowej, wprowadzanych nowości oraz działania promocyjne,
  • Prowadzenie prezentacji asortymentowych,
  • Szkolenie personelu obsługiwanych Klientów,
  • Pozyskiwanie nowej bazy Klientów,
  • Raportowanie wyników pracy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w budowaniu długoterminowych relacji z Klientami,
  • Duża samodzielność i kreatywność,
  • Zaangażowanie w działanie,
  • Umiejętność efektywnego planowania pracy,
  • Dobra organizacja czasu.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży z artykułami dziecięcymi.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z ciekawymi produktami,
  • Dużą samodzielność w realizacji powierzonych działań,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Miłą atmosferę w młodym zespole.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

BLUE OCEAN sp. z o.o.

Firma Blue Ocean sp. z o. o. jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę wysokiej jakości marek artykułów dziecięcych.

W asortymencie można znaleźć marki takie jak 3 Sprouts, Aleva Naturals, Baby Banana, Babymel, BRIO, Candylab, Done by Deer, ergoPouch, Fommi, Flapjack, For Little Fingers, Juddlies, Kids Concept, Little Bird Told Me, Larktale, Lulujo, Mombella, OXO TOT, Petit Collage, Smily Mia, Storksak, Tum Tum, Yookidoo, Zoocchini.

Regionalny Koordynator Sprzedaży – artykuły dla dzieci, warmińsko-mazurskie