Regionalny Koordynator Sprzedaży

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 2019-05-15
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 2019-06-14)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasz Klient, międzynarodowy koncern, działający na terenie Polski od kilkunastu lat, zajmujący się dystrybucją narzędzi oraz przyrządów pomiarowych w zakresie techniki warsztatowej i elektrotechniki dla przemysłu i motoryzacji poszukuje osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: województwo podlaskie

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku, odpowiedzialna będzie za utrzymywania relacji z klientami w województwach: mazowieckim, podlaskim, warmińsko-mazurskim.

    Zakres obowiązków:

    • Realizowanie wyznaczonych planów sprzedaży
    • Rozbudowa regionalnej sieci sprzedaży, dostarczanie informacji na temat sytuacji rynkowej oraz  rekomendacji wpływających na zwiększenie sprzedaży
    • Analiza wyników sprzedaży i planowanie odpowiednich działań w celu zwiększenia jej efektywności
    • Budowanie trwałych relacji z klientami na podległym terenie
    • Negocjowanie kontaktów handlowych
    • Przeprowadzanie szkoleń oraz prezentacji produktowych
    • Dbałość o odpowiednią jakość ekspozycji produktów
    • Raportowanie działań sprzedażowych przełożonemu
    • Współuczestniczenie w opracowywaniu i realizacji strategii sprzedaży firmy

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne
    • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku. Doświadczenie w pracy jako przedstawiciel handlowy w branży technicznej będzie traktowane jako dodatkowy atut
    • Łatwość nawiązywania relacji
    • Motywacja i orientacja na osiąganie celów
    • Systematyczność i wysoki stopień zaangażowania w pracę
    • Bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie traktowane jako dodatkowy atut
    • Dobra znajomość obsługi komputera
    • Czynne prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Wynagrodzenie uzupełnione o premię przyznawaną za realizację celów sprzedażowych
    • Pracę w firmie będącej częścią międzynarodowej organizacji
    • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop
    • Pewność zatrudnienia w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Grupę Pracuj sp. z o.o., działającą jako agencja doradztwa personalnego (Grupa Pracuj, my), danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

    W związku z tym, że poszukujemy pracowników dla naszych klientów (potencjalnych pracodawców), po dokonaniu selekcji aplikacji i uzyskaniu Twojej odrębnej zgody na dalszym etapie rekrutacji, udostępnimy Twoje dane osobowe do określonego potencjalnego pracodawcy. Po przekazaniu Twoich danych osobowych, potencjalny pracodawca stanie się administratorem Twoich danych osobowych i otrzymasz od niego dodatkowe informacje, w jaki sposób on przetwarza Twoje dane osobowe. Twoja zgoda jest dobrowolna i w każdym czasie możesz ją cofnąć, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz pod formularzem aplikacyjnym na dalszym etapie aplikowania.

    Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252