Oferta pracy

Regionalny Koordynator Sprzedaży

LIBERTY POLAND S.A.

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Regularne odwiedzanie przydzielonych punktów sprzedaży detalicznej;

  • Ścisła współpraca z Autoryzowanymi Przedstawicielami Sieci i Franczyzobiorcami zarządzającymi punktami;

  • Realizacja założonych ilościowych i jakościowych celów;

  • Dbanie o wizerunek firmy i budowanie długotrwałych relacji z klientami;

  • Raportowanie bieżących wyników pracy.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży?

  • Jesteś nastawiony na realizację ambitnych celów biznesowych i potrafisz je osiągać?

  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne?

  • Jesteś otwarty na nowe wyzwania i wykazujesz własną inicjatywę?

  • Jesteś gotów do częstych podróży służbowych?

  • Masz prawo jazdy kat. B?

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Premię uzależnioną od wyników, program motywacyjny;

  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie;

  • Kartę Multisport z ofertą rekreacyjną;

  • Konkursy z nagrodami, spotkania integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne