Logo Pracuj.pl

Regionalny Koordynator Sprzedaży

VICZIUNAI-POL Spółka z o.o.O firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż produktu w kanale tradycyjnym,
  • obsługa klientów hurtowych oraz punktów detalicznych,
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży,
  • realizacja działań promocyjnych i wsparcia sprzedaży,
  • monitorowanie i analizowanie rynku,
  • bieżące raportowanie sprzedaży,
  • dbanie o sieć dystrybucji, kontakt ze stałymi klientami, poszukiwanie nowych klientów,
  • praca na terenie woj.: cała Polska - jedno miejsce

Nasze wymagania

  • min. średnie wykształcenie (wyższe mile widziane),
  • doświadczenie w sprzedaży w kanale B2B w FMCG w branży rybnej,
  • doświadczenie we wprowadzaniu nowych produktów na rynek,
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem,
  • rzetelność, uczciwość, odpowiedzialność,
  • umiejętność uczenia się, chęć rozwoju,
  • prawo jazdy kat B,
  • znajomość języków obcych - angielski mile widziany,
  • bardzo dobra znajomość otoczenia MS OFFICE, szczególnie MS EXCEL.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w koncernie międzynarodowym,
  • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon, internet,
  • pracę pełną wyzwań.

Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego

VICZIUNAI-POL Spółka z o.o.

VICZIUNAI-POL Spółka z o.o należąca do VICIUNAI GROUP – światowego lidera w produkcji wyrobów surimi działającego na rynku międzynarodowym od 20 lat.

Data rozpoczęcia pracy: ASAP

CV i list motywacyjny prosimy przesłać klikając przycisk Aplikuj z dopiskiem w temacie "praca RKS„

Regionalny Koordynator Sprzedaży, dolnośląskie