Ta oferta pracy jest nieaktualna od 89 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Koordynator Sprzedaży

  • Międzychód, Nowy Tomyśl, Wolsztyn, Kościan, Śrem, Środa Wielkopolska, Września, Jarocin, Pleszew, Krotoszyn, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Kępno, Leszno, Gostyń, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 21.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Stanley Black & Decker to największy światowy producent (Fortune 500) narzędzi przemysłowych i ręcznych, dostarczanych profesjonalistom oraz klientom indywidualnym. Nasze marki: Stanley, Bostitch, Black&Decker, DeWalt, Stanley Security Solutions, Facom.

    Nasza strona www: http://kariera.sbdinc.pl/

    Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, woj. lubuskie, część woj. wielkopolskiego, część woj. zachodniopomorskiego.

    Obowiązki:

    • Sprzedaż elektronarzędzi i akcesoriów do elektronarzędzi na powierzonym terenie (województwa: woj. dolnośląskie, woj. lubuskie, część woj. wielkopolskiego, część woj. zachodniopomorskiego)
    • Przygotowywanie ofert i zamówień dla klientów
    • Dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów Stanley Black & Decker u klientów
    • Wdrażanie akcji marketingowych i promocyjnych u klientów
    • Organizowanie promocji indywidualnych (dedykowanych) dla konkretnego klienta
    • Budowanie długoterminowych relacji z klientami - utrzymywanie relacji oraz zdobywanie nowych klientów
    • Wsparcie przy egzekwowaniu należności od klientów
    • Dbanie o dobry wizerunek marek DeWALT, Black&Decker i Stanley
    • Współpraca z handlowcami dystrybutorów
    • Prowadzenie szkoleń i prezentacji
    • Doradztwo techniczne

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie na stanowisku handlowym (przedstawiciel handlowy/ regionalny przedstawiciel handlowy/ koordynator sprzedaży)
    • Wiedza i umiejętności dotyczące działania i użytkowania elektronarzędzi oraz akcesoriów
    • Znajomość rynku elektronarzędzi i akcesoriów mile widziana (będzie dodatkowym atutem)
    • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym
    • Prawo jazdy kat B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu
    • Znajomość pakietu MS Office – szczególnie Excel w stopniu zaawansowanym
    • Gotowość do częstych podróży służbowych
    • Komunikatywność
    • Kreatywność
    • Samodzielność w działaniu
    • Uczciwość
    • Terminowość
    • Dobra organizacja czasu jak i miejsca pracy
    • Umiejętność współpracy w grupie
    • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz radzenie sobie ze stresem

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Pracę w międzynarodowej organizacji
    • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop
    • Opiekę medyczną
    • Pewność zatrudnienia w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    Zapraszamy do składania aplikacji klikając w przycisk aplikowania:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.