Ta oferta pracy jest nieaktualna od 119 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Koordynator Sprzedaży - hale przemysłowe

  • Kraków, Nowy Sącz, Tarnów, małopolskie
  • Specjalista
  • 25.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WALO RECRUITMENT

    Naszym Klientem jest międzynarodowy producent hal przemysłowych oraz konstrukcji stalowych. Firma jest obecna na polskim rynku od 20 lat, dostarczając najwyższej jakości konstrukcje stalowe, głownie dla branży przemysłowej i rolniczej. W związku z rozwojem struktur sprzedaży firma poszukuje Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

    Regionalny Koordynator Sprzedaży - hale przemysłowe - Polska Południowa

    Miejsce pracy: Kraków, Nowy Sącz, Tarnów
    Numer referencyjny: RKS/06/2018

    Zakres obowiązków:

    • Realizacja planów sprzedażowych w podległym regionie
    • Nawiązywanie współpracy z nowymi Klientami
    • Kompleksowa obsługa zapytań ofertowych
    • Przygotowanie ofert pisemnych
    • Budowanie i utrzymywania trwałych relacji z Klientami
    • Przekazywanie danych technicznych działowi konstrukcji
    • Monitorowanie prowadzonych projektów, począwszy od pozyskanie, aż do jego zakończenia
    • Reprezentowanie spółki na targach, odbiorach technicznych, spotkaniach w trakcie trwania realizacji projektu
    • Raportowanie i monitorowanie konkurencji na rynku hal stalowych, budownictwa

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne bądź ekonomiczne
    • Minimum 2 lata doświadczenia w branży budowlanej, w tym co najmniej 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług budowlanych lub pokrewnych dla sektora przemysłowego i/lub rolniczego
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Znajomość środowiska MS Office oraz AutoCad
    • Prawo jazdy Kat. B
    • Łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych
    • Umiejętności negocjacyjne, prezentacji i sprzedaży
    • Dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność, umiejętność ustalania priorytetów
    • Odpowiedzialność za realizację zadań

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę
    • Wynagrodzenie: stała pensja + premia uzależniona od osiągniętych wyników
    • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon.
    • Pracę w ciekawym środowisku, wymagającym ciągłego kontaktu z Klientem w terenie
    • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem w swojej branży na polskim rynki

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.