Ta oferta pracy jest nieaktualna od 129 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Koordynator Sprzedaży

  • Legnica, Jelenia Góra, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 12.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Liberty Poland S.A., Spółka grupy kapitałowej Cyfrowy Polsat SA – operatora sieci telefonii komórkowej PLUS w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko

    Miejsce pracy: Jelenia Góra, Legnica

    Zakres obowiązków:

    • Nadzór nad realizacją planów sprzedaży na danym obszarze, zgodnie z wyznaczonymi celami
    • Koordynowanie i nadzorowanie bieżących działań podległej sieci sprzedaży
    • Stała współpraca z parterami handlowymi w celu realizacji planów sprzedaży
      w podległym rejonie
    • Monitorowanie przestrzegania wysokich standardów obsługi klienta w punktach
      sprzedaży, stały kontakt i praca z podległymi punktami
    • Monitorowanie i analiza działań konkurencji

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Praktycznej wiedzy z zakresu technik sprzedaży, coachingu i negocjacji
    • Dobrej organizacji pracy własnej i podległego zespołu
    • Otwartości, komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu długofalowych relacji
      biznesowych
    • Bardzo dobrych umiejętności analitycznych,
    • Prawa jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Stabilną i dynamiczną pracę na podstawie działalności gospodarczej w dużej, renomowanej i stale rozwijającej się firmie
    • Dynamiczne środowisko pracy i dużo ciekawych wyzwań
    • Szeroki pakiet socjalny
    • Niezbędne narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) za pomocą przycisku do aplikowania.

    Administratorem danych osobowych jest Liberty Poland SA z siedzibą w Chorzowie (41-500), ul. Katowicka 47. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się na stronie www.liberty.eu.