Ta oferta pracy jest nieaktualna od 101 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Koordynator Sprzedaży

  • małopolskie
  • Kierownik
  • 09.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Światowy lider w dziedzinie przetwarzania elektronicznych transakcji finansowych dla banków, operatorów sieci komórkowych oraz będący właścicielem największej sieci bankomatów w Europie, w związku z planowanym rozwojem struktury w Polsce,  poszukuje kandydatów na stanowisko:
REGIONALNEGO KOORDYNATORA SPRZEDAŻY

Twoje zadania to:

  • Wdrażanie i realizacja strategii sprzedaży w podległym regionie
  • Realizacja ilościowych i jakościowych celów sprzedażowych
  • Budowanie stałych i długotrwałych relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami
  • Koordynowanie sprzedaży i wspieranie reprezentantów handlowych
  • Pozyskiwanie i budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Raportowanie działań i wyników sprzedaży
  • Aktywny udział w budowie pozycji firmy na rynku

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz min. 2-3 lata doświadczenia przy realizacji projektów sprzedażowych
  • Potrafisz budować i utrzymywać długotrwałe relacje biznesowe
  • Posiadasz wyższe wykształcenie
  • Potrafisz negocjować i szybko podejmować decyzje
  • Znasz techniki sprzedaży i posiadasz zdolności analityczne
  • Dobrze organizujesz pracę i jesteś gotowy do pracy w terenie
  • Jesteś samodzielny i dynamiczny w działaniu
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B
  • Dobrze znasz MS Office

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (własna działalność gospodarcza, wynagrodzenie podstawowe i premia uzależniona od wyników)
  • Narzędzia niezbędne w codziennej pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • Dobrze zaplanowane wdrożenie,
  • Doskonałą atmosferę pracy w zgranym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się