Ta oferta pracy jest nieaktualna od 312 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Koordynator Sprzedaży

  • małopolskie
  • Kierownik
  • 09.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Światowy lider w dziedzinie przetwarzania elektronicznych transakcji finansowych dla banków, operatorów sieci komórkowych oraz będący właścicielem największej sieci bankomatów w Europie, w związku z planowanym rozwojem struktury w Polsce,  poszukuje kandydatów na stanowisko:
    REGIONALNEGO KOORDYNATORA SPRZEDAŻY

    Twoje zadania to:

    • Wdrażanie i realizacja strategii sprzedaży w podległym regionie
    • Realizacja ilościowych i jakościowych celów sprzedażowych
    • Budowanie stałych i długotrwałych relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami
    • Koordynowanie sprzedaży i wspieranie reprezentantów handlowych
    • Pozyskiwanie i budowanie długotrwałych relacji z klientami
    • Raportowanie działań i wyników sprzedaży
    • Aktywny udział w budowie pozycji firmy na rynku

    Szukamy Ciebie, jeśli:

    • Posiadasz min. 2-3 lata doświadczenia przy realizacji projektów sprzedażowych
    • Potrafisz budować i utrzymywać długotrwałe relacje biznesowe
    • Posiadasz wyższe wykształcenie
    • Potrafisz negocjować i szybko podejmować decyzje
    • Znasz techniki sprzedaży i posiadasz zdolności analityczne
    • Dobrze organizujesz pracę i jesteś gotowy do pracy w terenie
    • Jesteś samodzielny i dynamiczny w działaniu
    • Posiadasz prawo jazdy kat. B
    • Dobrze znasz MS Office

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (własna działalność gospodarcza, wynagrodzenie podstawowe i premia uzależniona od wyników)
    • Narzędzia niezbędne w codziennej pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
    • Dobrze zaplanowane wdrożenie,
    • Doskonałą atmosferę pracy w zgranym zespole
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.