Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Koordynator Sprzedaży

Auto Land Polska S.A.O firmie

Auto Land Polska S.A.

Władysława Leonharda 5A

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • realizacja założeń polityki firmy w zakresie generowania sprzedaży, a w szczególności tworzenie i realizacja planów sprzedaży na przydzielonym terenie

  • nadzór nad pracą powierzonych oddziałów i filii

  • tworzenie zespołu – rekrutacja i szkolenia pracowników

  • motywowanie zespołu, nadzorowanie jego pracy

  • monitorowanie i analiza rynku

  • utrzymywanie i budowanie relacji na rynkach lokalnych

  • raportowanie z zakresu osiąganych wyników, wdrożonych działań oraz wyznaczonych celów

  • poszukiwanie nowych rynków oraz okazji sprzedażowych

  • raportowanie bieżącej aktywności handlowej na podległym terenie

Nasze wymagania

  • znajomość procesów sprzedaży detalicznej i hurtowej

  • wykształcenie minimum średnie

  • prawo jazdy kat. B

  • dobra znajomość obsługi komputera

  • rzetelność i uczciwość

  • chęć aktywnego działania i zaangażowanie w pracę

  • wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość branży motoryzacyjnej

  • wykształcenie z zakresu ekonomii lub techniki motoryzacyjnej

To oferujemy

  • stałą pracę w stabilnej i nowocześnie zarządzanej firmie

  • atrakcyjną podstawę oraz wynagrodzenie uzależnione od uzyskiwanych wyników

  • możliwość rozwoju osobistego