Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Koordynator Sprzedaży

  • opolskie
  • Specjalista
  • 12.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy multienergetyczną spółką, która prowadzi
    działalność w zakresie obrotu olejem napędowym, biopaliwami,
    gazem płynnym, gazem ziemnym oraz energią elektryczną. Od marca
    2017 roku spółka jest notowana na rynku głównym Warszawskiej
    Giełdy Papierów Wartościowych. Jesteśmy członkiem stowarzyszenia AVIA International.
    Region: śląskie, łódzkie, świętokrzyskie, opolskie

    Zadania:

    • Budowa bazy i pozyskiwanie klientów na powierzonym terenie
    • Utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami Spółki
    • Realizacja wyznaczonych celów biznesowych i marketingowych
    • Aktywne promowanie produktów Grupy Unimot
    • Prowadzenie negocjacji handlowych
    • Systematyczne monitorowanie rynku i konkurencji
    • Bieżące raportowanie swojej pracy i wyników

    Nasze oczekiwania:

    • Doświadczenie w sprzedaży
    • Znajomość firm w branży paliwowej, transportowej, logistycznej, budowalnej będzie dodatkowym atutem
    • Mobilność, prawo jazdy kat. B, doświadczenie w pracy w terenie
    • Doskonała organizacja pracy, umiejętność planowania i zarządzania swoimi zadaniami
    • Biegła obsługa komputera i Ms Office
    • Nastawienie na pracę zespołową – współpracę, wzajemne wsparcie i inspirację
    • Świetne umiejętności komunikacyjne, dążenie do porozumienia i rozwiązywania problemów w kontakcie zarówno z klientem zewnętrznym jak i wewnętrznym

    Oferujemy:

    • Ambitną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Dużą samodzielność, decyzyjność i odpowiedzialność
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
    • Zgrany zespół
    • Możliwość udziału w wybranych szkoleniach
    • Pakiet medyczny i Multisport
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.