Ta oferta pracy jest nieaktualna od 509 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Koordynator Sprzedaży

  • Piaseczno, mazowieckie
  • Kierownik
  • 26.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NaturAvena Sp. z o.o. to jeden z największych dystrybutorów żywności ekologicznej w Polsce. Dynamiczny rozwój naszej struktury, coraz większy zasięg sprzedaży i przede wszystkim rozbudowa oferty NaturAveny są dowodem na zaufanie naszych klientów.

    REGIONALNY KOORDYNATOR SPRZEDAŻY

    Miejsce pracy: Piaseczno
    nr ref.: RKS

    DRODZY KANDYDACI!

    Zapraszamy do objęcia stanowiska, którego głównym celem jest wspieranie pracy kilkuosobowego zespołu przedstawicieli handlowych w wybranych regionach Polski. Biuro RKS znajduje się w Piasecznie pod Warszawą, jednak praca na tym stanowisku wiąże się z częstymi wyjazdami służbowymi.

    Zakres obowiązków:

    • Organizacja, motywowanie i rozliczanie pracy zespołu handlowego
    • Wspieranie przedstawicieli handlowych w budowaniu kontaktów ze sklepami, sieciami i hurtowniami
    • Kontrola jakości obsługi klienta
    • Nadzorowanie realizacji zamówień i płynności dostaw
    • Wspieranie organizowanych promocji u klientów
    • Negocjowanie z kluczowymi klientami
    • Wyznaczanie targetów i zadań podległym pracownikom
    • Planowanie, kontrolowanie i rozliczanie budżetów

    Szukamy kandydatów, którzy posiadają:

    • Duszę prawdziwego handlowca!
    • Bardzo dobra znajomość programu EXCEL
    • Kilkuletnie doświadczenie handlowe w branży FMCG (branża spożywcza mile widziana)
    • Doświadczenie w kierowaniu podległymi osobami
    • Prawo jazdy kat. B
    • Wysokie kompetencje organizacyjne
    • Umiejętności analityczne
    • Umiejętności negocjacyjne
    • Pozytywne nastawienie do zdrowego trybu życia!

    W ZAMIAN OFERUJEMY:

    • Narzędzia pracy takie jak np. samochód służbowy,
    • Umowę o pracę
    • Niezawodność systemu motywacyjnego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez ____________ z siedzibą w ___________________."