Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Koordynator Sprzedaży (Przedstawiciel Handlowy) ds. Weterynarii

PZ Cormay S.A.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów do weterynaryjnej diagnostyki laboratoryjnej do Klientów na podległym terenie;

  • Realizacja wizyt handlowych u Klientów na terenie kilku województw (lecznice, laboratoria i hurtownie weterynaryjne, jednostki naukowo-badawcze) w celu sprzedaży produktów, budowania i podtrzymywania relacji biznesowych;

  • Promowanie aparatury medycznej dedykowanej laboratoryjnej diagnostyce weterynaryjnej zwierząt;

  • Realizacja założonego planu sprzedażowego i strategii marketingowej;

  • Cykliczne raportowanie wyników pracy bezpośredniemu przełożonemu oraz w systemie CRM;

  • Aktywny udział w tworzeniu i aktualizowaniu bazy danych w systemie CRM;

  • Organizowanie lub współorganizowanie spotkań i seminariów (również online) dla Klientów oraz negocjowanie warunków udziału firmy w spotkaniach organizowanych przez inne podmioty;

  • Reprezentowanie firmy podczas wydarzeń branżowych np. targi, konferencje (również online);

  • Teren wykonywania pracy - połowa kraju (Polska Północna lub Południowa)

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (weterynaria, analityka medyczna, inżynieria biomedyczna, zootechnika, biologia, biotechnologia lub pokrewne);

  • minimum kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku sprzedażowym – preferowane w branży weterynaryjnej (zwierzęta towarzyszące);

  • samodzielność w działaniu i wysoka kreatywność;

  • zainteresowanie i podstawowa znajomość laboratoryjnej diagnostyki medycznej i sprzętów medycznych stanowiących wyposażenie laboratorium weterynaryjnego;

  • umiejętności sprzedażowe poparte wynikami;

  • otwartość na styl sprzedaży oparty na edukacji Klientów;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • aktywne prawo jazdy kategorii B i gotowość do częstych podróży służbowych na terenie kilku województw (90% czasu pracy) w godzinach pracy lecznic weterynaryjnych;

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office;

  • umiejętność współpracy ze środowiskiem medycznym;

  • wysoka kultura osobista;

To oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B w zależności od preferencji;

  • wynagrodzenie zasadnicze oraz motywacyjny system premiowy adekwatny do realnie osiąganych wyników pracy;

  • pracę w stabilnej organizacji z 35 letnim doświadczeniem na rynku;

  • specjalistyczne szkolenia produktowe oraz wsparcie doświadczonego zespołu współpracowników;

  • samochód służbowy;

  • laptop i telefon służbowy;

  • przyjazną atmosferę pracy;

  • nowoczesny system komunikacji wewnętrznej EMPLO;

Etapy rekrutacji
1

Selekcja aplikacji

2

Spotkanie on-line z wybranymi kandydatami

3

Spotkanie bezpośrednie z wybranymi kandydatami

4

Złożenie oferty

5

Informacja zwrotna do kandydatów