Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Koordynator Sprzedaży (Sieć Lodziarnio-Kawiarni)

  • małopolskie
  • Kierownik
  • 09.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Regionalny Koordynator Sprzedaży
    (Sieć Lodziarnio-Kawiarni)
    Obszar działania: województwo małopolskie i świętokrzyskie

    Lody to nasza pasja! Produkujemy je z najlepszych składników łącząc tradycyjne receptury i rzemieślnicze metody. Początek naszej historii to rok 2004 - Elżbieta i Zbigniew Grycanowie, czerpiąc z własnych doświadczeń i tradycji cukierniczych swoich rodzin, otwierają w Warszawie pierwszą lodziarnio-kawiarnię pod szyldem Grycan – Lody od Pokoleń.

    Od 15 lat prężnie się rozwijamy: ponad 100 smaków lodów, 150 lodziarnio-kawiarni, numer 1 na rynku lodów familijnych, blisko 1800 pracowników, najbardziej rozpoznawalna firma rodzinna w Polsce. Rozwijaj się z nami!

    Poszukujemy Kandydatów na stanowisko: REGIONALNY KOORDYNATOR SPRZEDAŻY.

    Zakres obowiązków:

    • realizowanie planów sprzedażowych podległych Lodziarnio-Kawiarni
    • nadzór nad efektywną organizacją pracy zespołów, rekrutacja osób kierujących Lodziarnio-Kawiarnią, nadzór nad prawidłowym i skutecznym wdrożeniem nowych pracowników i rozwojem ich umiejętności w trakcie zatrudnienia
    • zapewnienie prawidłowego wprowadzania i utrzymywania standardów pracy
    • dbanie o skuteczną komunikację decyzji i inicjatyw centralnych do podległych Lodziarnio-Kawiarni
    • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta, podejmowanie działań mających na celu ciągłe doskonalenie umiejętności pracowników w tym zakresie
    • zapewnienie prawidłowego prowadzenia dokumentacji przez podległe lodziarnie oraz kontrola zgodności stanów magazynowych
    • nadzorowanie prawidłowej eksploatacji wyposażenia Lodziarnio-Kawiarni w porozumieniu z Kierownikiem Lodziarnio-Kawiarni.

    Oczekiwania:

    • minimum 3 lata doświadczenia w pracy w gastronomii lub/i sprzedaży na stanowisku kierowniczym
    • umiejętność zarządzania ludźmi
    • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie
    • umiejętności zarządzania sprzedażą, wyznaczania i rozliczania celów
    • bardzo dobre umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista
    • umiejętności analityczne i obsługa komputera
      w zakresie MS Office
    • czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie, również w czasie weekendów.

    Nasza oferta:

    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w prężnie rozwijającej się firmie
    • atrakcyjny system wynagradzania ściśle powiązany z wynikami pracy
    • niezbędne narzędzia pracy
    • pakiet benefitów
    • przyjazna i życzliwa atmosfera pracy
    • ciekawe wyzwania zawodowe.
    top

    Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, prosimy o przesłanie CV za pomocą:

    Zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami, po czym skontaktujemy się z wybranymi osobami.