Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Koordynator Sprzedaży

LFS ARKONA

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedażowych Firmy na podległym terenie

  • promowanie produktów na rynku usług stomatologicznych

  • aktywne kreowanie wizerunku Firmy

  • nawiązywanie i utrwalanie kontaktów z Klientami

  • organizowanie i prowadzenie szkoleń i wykładów dla Klientów Firmy

  • reprezentowanie Firmy w trakcie targów stomatologicznych, konferencji, sympozjów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów,

  • umiejętność pracy w zespole

  • bardzo dobra organizacja pracy i dyspozycyjność

  • przedsiębiorczość, entuzjazm

  • dobra znajomość MS Office

  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej, bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie produkującej materiały stomatologiczne

  • atrakcyjne środowisko pracy w zgranym zespole

  • stabilne warunki zatrudnienia, motywacyjny system wynagradzania

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, tablet, telefon)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

LFS ARKONA

Firma farmaceutyczna specjalizująca się w produkcji materiałów stomatologicznych. Jedyny polski producent kompozytowych materiałów do wypełnień i rekonstrukcji zębów.

Przewiń do profilu firmy