Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Koordynator Sprzedaży

  • Zabrze, śląskie
  • Kierownik
  • 03.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    zajmuje się projektowaniem, konstruowaniem oraz produkcją najwyższej jakości urządzeń elektronicznych. Jesteśmy liderem rynku kas i drukarek fiskalnych oraz wypracowaliśmy mocną pozycję wśród dostawców wag elektronicznych, szuflad kasowych i sprawdzarek cen.

    poszukujemy osób logicznie myślących, pracujących z pasją i potrafiących współpracować z innymi. Zatrudniamy wiele utalentowanych osób, ale najbardziej liczy się dla nas praca zespołowa.

    Na stanowisko:

    Miejsce pracy: Zabrze

    Zakres obowiązków:

    • Regularne kontakty telefoniczne z Partnerami.
    • Wizyty u Parterów.
    • Pozyskiwanie i rejestrowanie zamówień.
    • Monitorowanie procesu zamówienia.
    • Monitorowanie płatności i informowanie Partnerów o zaległościach, które uniemożliwiają terminową realizację zamówień.
    • Windykacja należności.
    • Aktywna współpraca z Regionalnym Menedżerem Sprzedaży.
    • Raportowanie przebiegu wykonywanej pracy wg założonego szablonu.
    • Przekazywanie Partnerom Handlowym informacji o aktualnym statusie i jego zmianach, o promocjach, zmianach asortymentu, zmianach cen i nowych produktach w ofercie.
    • Aktualizowanie danych Partnerów z obsługiwanego regionu.
    • Cykliczny udział w szkoleniach produktowych,
    • Określanie potrzeb w zakresie wsparcia sprzedaży w regionie i realizacja w ramach ustalonego budżetu.
    • Realizowanie promocji cenowych, pakietowych, ilościowych w regionie.

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na ww. stanowisku.
    • doświadczenie na rynku urządzeń fiskalnych będzie dodatkowym atutem
    • silna orientacja na osiąganie wyników, zaangażowanie w powierzane zadania i kreatywne podejście do pracy;
    • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
    • znajomość zagadnień związanych z przygotowaniem, realizacją i nadzorem akcji promocyjnych;
    • umiejętność przygotowywania profesjonalnych prezentacji i swobodnego ich wygłaszania,
    • wysoka samodzielność
    • czynne prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej, rozwijającej się spółce
    • Rynkowe wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
    • Pozapłacowe dodatki (np. Multisport)
    • Szkolenia specjalistyczne
    • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
    • Niezbędne narzędzia pracy

    Chętnych do podjęcia pracy zapraszamy do nadsyłania listów motywacyjnych i CV nza pomocą przycisku aplikuj wraz z klauzulą.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji, w zakresie wykraczającym poza katalog ujęty w treści art. 221 Kodeksu pracy, przez Zakład Urządzeń Komputerowych „ELZAB” z siedzibą w Zabrzu (41-813) przy ul. Elzab 1, w celach prowadzenia przez ten podmiot postępowania rekrutacyjnego, którego aplikacja dotyczy.”

    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji przez Zakład Urządzeń Komputerowych „ELZAB” z siedzibą w Zabrzu (41-813) przy ul. Elzab 1, w celu włączenia mojej aplikacji do bazy kandydatów tworzonej na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

    Jednocześnie informuję, że Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z następującymi warunkami:

    a) administratorem danych osobowych jest Zakład Urządzeń Komputerowych „ELZAB” z siedzibą w Zabrzu (41-813) przy ul. Elzab 1;
    b) podstawą przetwarzania danych osobowych podanych w aplikacji przesłanej w odpowiedzi na ogłoszenie o pracę jest art. 221 Kodeksu pracy, a w zakresie danych tam niewymienionych oraz w odniesieniu do danych podanych w aplikacji przesłanej nie w odpowiedzi na ogłoszenie o pracę, udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit a) RODO);
    c) dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego, ani nie będą udostępniane podmiotom trzecim z wyjątkiem sytuacji, gdy obowiązek taki wynikać będzie z powszechnie obowiązujących przepisów prawa;
    d) jest Pani/Pan uprawniona/y do uzyskania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawie do przenoszenia danych w zakresie określonym powszechnie obowiązującymi przepisami prawa;
    e) jest Pani/Pan uprawniona/y do wniesienia skargi do organu nadzorczego w sytuacji zaistnienia podejrzenia, iż przetwarzanie danych realizowane jest z naruszeniem przepisów prawa;
    f) podanie danych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, jednak może być wymagane do procedowania przesłanej przez Panią/Pana aplikacji lub włączenia aplikacji do bazy kandydatów tworzonej na potrzeby przyszłych rekrutacji;
    g) jest Pani/Pan uprawniona/y do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie;
    h) nieudzielenie zgody lub jej cofnięcie skutkować może koniecznością usunięcia aplikacji z bazy kandydatów i uniemożliwi procedowanie przesłanej przez Panią/Pana aplikacji;
    i) dane osobowe przetwarzane będą przez okres trwania procesu rekrutacyjnego oraz przez okres 1 roku po jego zakończeniu, a w przypadku wyrażenia zgody na włączenie aplikacji do bazy kandydatów tworzonej na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 3 lat, bądź też do czasu wycofania zgody na ich przetwarzanie.”