Oferta pracy

Regionalny Koordynator Usług

NEONET S.A.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło godzina temu
  • Kierownik / Koordynator
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w sprzedaży detalicznej, internetowej i hurtowej artykułów branż RTV, AGD, IT i nowych technologii.

W związku z rozwojem naszych struktur poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • zarządzanie regionalnymi punktami sprzedaży w celu realizacji planów sprzedaży usług
  • zarządzanie zespołem instalatorów oraz firm transportowych
  • koordynowanie procesu realizacji zleceń usługowych
  • wspieranie i motywowanie pracowników NEONET w obszarze sprzedaży usług
  • analizę działań lokalnej konkurencji
  • ilościową i jakościową analizę podpisywanych umów

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w obszarze sprzedaży usług
  • umiejętności prowadzenia szkoleń oraz przekazywania wiedzy
  • zdolności organizacyjnych oraz umiejętności planowania czasu pracy
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowości do częstych podróży służbowych

Kandydatom oferujemy:

  • Różne formy zatrudnienia
  • Pakiet benefitów
  • Imprezy integracyjne
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Owocowe czwartki w Centrali Firmy
  • Rabaty pracownicze
  • Bibliotekę wewnętrzną
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Niniejszym udzielam zgody NEONET S.A. na przetwarzanie moich danych osobowych, znajdujących się w dokumentach aplikacyjnych, w celach związanych z rekrutacją zgodnie z Art. 6 ust.1 lit. a) RODO. Oświadczam, że otrzymałem informacje, o których mowa w art. 13 RODO (obowiązek informacyjny administratora danych)”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy