Regionalny Koordynator Zespołu Sprzedaży

  • Gdańsk, pomorskie
  • Kierownik
  • Pełny etat
  • 01.08.2019
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 31.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Adecco jest zdobywcą drugiego miejsca w światowym rankingu Great Place to Work – razem tworzymy wspaniałe miejsce pracy!
    Grupa Adecco w Polsce, światowy lider usług HR, posiadający ponad 5700 oddziałów na całym świecie, w tym 60 w Polsce, zatrudniający 500 pracowników, do swojego zespołu poszukuje:
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Twoje nowe zadania:

    • Koordynacja pracy rozproszonego zespołu (sprzedaż, FMCG)
    • Bieżąca współpraca z Klientem dla którego świadczymy outsourcing sił sprzedaży oraz podejmowanie działań mających na celu utrzymanie najwyższej jakości usług
    • Organizacja procesu zatrudnienia oraz wdrożenia do pracy zespołu
    • Przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych, wdrażanie oraz egzekucja wewnętrznych procedur Adecco oraz procedur projektowych
    • Pełnienie roli pierwszego punktu kontaktu we wszystkich kwestiach pracowniczych
    • Bieżąca współpracą z zespołem rekrutacyjnym w celu zapełnienia ciągłości obsługi (eliminacja wakatów)
    • Przeprowadzanie ocen okresowych oraz wdrażanie planów naprawczych
    • Przeprowadzanie rozmów końcowych (exit interview)
    • Przyjmowanie oraz rozliczanie wydatków pracowników zgodnie z obowiązującymi procedurami
    • Raportowanie efektywności pracy zespołu

    Profil Kandydata:

    • Min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem (rozproszonym, sprzedażowym)
    • Podstawowa wiedza z zakresu prawa pracy, prawa cywilnego i ubezpieczeń
    • Mobilność i gotowość do podróży służbowych (prawo jazdy kat. B)
    • Doświadczenie w przeprowadzaniu rozmów oceniających, rozwojowych i motywacyjnych
    • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków (raporty dla Klienta)
    • wysokie zdolności komunikacyjne (współpraca z Klientem)

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego u stabilnego, międzynarodowego lidera branży HR
    • Odpowiedzialne, samodzielne stanowisko
    • Umowę o pracę lub inną firmę współpracy
    • Pakiet benefitów, tj.: opieka medyczna, karta sportowa i ubezpieczenie na życie
    • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, samochód)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Adecco Consulting, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.