Logo Pracuj.pl

Regionalny koorynator sprzedaży

Nova Group A. Chmielewski Sp.k.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż bezpośrednia urządzeń kosmetycznych i medycyny estetycznej do gabinetów, spa, klinik, instytutów urody
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Prowadzenie prezentacji handlowych u klientów oraz w Centrum Szkoleniowym Nova Group
  • Tworzenie ofert handlowych
  • Dbanie o wizerunek firmy
  • Bieżące raportowanie wyników pracy i realizacja założonych planów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie handlowe (minimum 2 lata)
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Otwartość i łatwość nawiązywania oraz podtrzymywania kontaktów interpersonalnych
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Mile widziane wykształcenie wyższe (najlepiej z obszaru kosmetyki/kosmetologii/fizjoterapii)
  • Mile widziana znajomość technologii takich jak: fale radiowe (RF), ultradźwięki (US), światło pulsacyjne (IPL), światło monochromatyczne (LASER), endermologia, mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny i inne będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Ciekawą i angażującą pracę w młodym zespole
  • Motywacyjny system wynagrodzenia
  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon, samochód)
  • Dużą samodzielność w pracy
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • Dostęp do najnowszych technologii laserowych i estetycznych

O nas

Nova Group A. Chmielewski Sp. k.

Jako pracownicy i współpracownicy Nova Group codziennie kreujemy z sukcesem wizerunek firmy, która już od ponad 30 lat wyznacza trendy i kierunki rozwoju branży beauty. Obsługujemy cenione i znane kliniki medycyny estetycznej, gabinety kosmetyczne, planowaliśmy i realizowaliśmy strefy SPA i Wellness w największych i najbardziej znanych hotelach. Lista naszych realizacji jest bardzo długa, a to dopiero początek drogi.

Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Regionalny koordynator sprzedaży

Regionalny koorynator sprzedaży, mazowieckie