Oferta pracy

Regionalny Manager ds. Dystrybucji

Grupa Żywiec

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych u podległych Dystrybutorów na terenie małopolska, świętokrzyskie, lubelskie, podkarpackie, śląskie

  • przygotowanie planów wsparcia sprzedaży, aktywna współpraca m.in., z zespołem Trade Marketingu, Marketingu, Finansów, Logistyki, inicjowanie działań wspierających sprzedaż

  • odpowiedzialność za realizację polityki asortymentowej i cenowej Grupy Żywiec, dbanie o relacje z Klientami

  • zarządzanie, motywowanie, coaching podległego zespołu Kierowników ds. Kluczowych Dystrybutorów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy z Kluczowymi Klientami w kanale tradycyjnym (dystrybutorzy, hurtownie, sieci lokalne) mile widziane w branży FMCG

  • doświadczenie w planowaniu i zarządzaniu budżetem sprzedażowym i promocyjnym

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem liderów, umiejętności coachingowe

  • wysokie umiejętności analityczne, negocjacyjne, współpracy międzykanałowej i z działami wspierającymi

  • nastawienie na cel, klienta oraz szukanie rozwiązań

  • duża dojrzałość biznesowa

  • znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2

  • prawo jazdy kat. B

  • Benefity

  • Deputat piwny

  • Wczasy pod gruszą

  • Kafeteria MyBenefit

  • Opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Szkolenia i działania rozwojowe

  • Program Moje Ż

  • SHE Day- dzień bezpieczeństwa i zdrowia

  • auto

  • laptop

  • telefon